شرق شرکت پزشکی جدید زندگی، با مسئولیت محدود.

کیفیت زندگی است

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکیت تست سوء مصرف مواد

کیت تست سوء مصرف مواد با دقت بالا 25ng / ml قطع برای PCP / phencyclidine

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
ما تا کنون با کیفیت و خدمات خود راضی هستیم. عملکرد تست HIV آنتی بیوتیکی 1/2 کامل است.

—— کاترینا

من باید بگویم که New Life محصولات با کیفیت بالا را عرضه می کند. FOB، تروپونین I، HIV، HCV، آزمایش سوء مصرف مواد همه در بازار ما بسیار خوب انجام شده است.

—— کلمن

تست IgG IgG / IgM و مالاریا Dengue شما خوب انجام شده است. اکنون ما می خواهیم تست Filariasis خود را در بازار ما امتحان کنیم.

—— پریمو

کیت تست سوء مصرف مواد با دقت بالا 25ng / ml قطع برای PCP / phencyclidine

High Accuracy Drug Abuse Test Kit 25ng/Ml Cut - Off For PCP / Phencyclidine
High Accuracy Drug Abuse Test Kit 25ng/Ml Cut - Off For PCP / Phencyclidine High Accuracy Drug Abuse Test Kit 25ng/Ml Cut - Off For PCP / Phencyclidine

تصویر بزرگ :  کیت تست سوء مصرف مواد با دقت بالا 25ng / ml قطع برای PCP / phencyclidine بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New Life
گواهی: ISO13485, CE
شماره مدل: نوار
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5000pcs
قیمت: USD0.5-USD5
جزئیات بسته بندی: 1pc / کیسه، 25pcs / box
زمان تحویل: 20-30 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000000pcs / month
توضیحات محصول جزئیات
رده: سوء استفاده از مواد مخدر TESGTING کیت فرمت: STRIP
نمونه: ادرار زمان تست: 5-15 دقیقه
عمر مفید: 24 ماه کاربرد: داروهای PCP
قطع کردن: 25 نان
برجسته:

,

,

accurate drug test kits

کیت تست سوء استفاده از مواد مخدر، PCP (فنسیکیدیدین) نوار تست تشخیص سریع، 25 نان / میلی لیتر آزمایش ادرار قطع، استفاده حرفه ای


نام محصول


تست تشخیص سریع PCP / تست تشخیص سریع فنسی سیلیدیدین
نمونه: ادرار


استفاده در نظر گرفته شده


Phencyclidine، همچنین به عنوان PCP شناخته می شود، یک هالوسیژن است که برای اولین بار در سال 1950 به عنوان یک بی حسی جراحی به فروش رفت. این از بازار خارج شد زیرا بیماران دریافت کننده احساسات و احساسات را تجربه کردند. فنتسیکیدیدین در شکل پودر، کپسول و قرص استفاده می شود. پودر پس از مخلوط کردن آن با ماری جوانا یا مواد گیاهی، فورا یا سیگار می کشد. PCP معمولا به وسیله استنشاق تجویز می شود اما می تواند به صورت داخل وریدی، داخل بینی و خوراکی مورد استفاده قرار گیرد. پس از مصرف کم، مصرف کننده فکر و عمل سریع می کند و نوسانات خلقی را از ناخوشایند به افسردگی تجربه می کند. رفتار خودخواهانه یکی از اثرات مخرب PCP است. PCC می تواند در 4 تا 6 ساعت بعد از استفاده از ادرار پیدا شود و به مدت 7 تا 14 روز در ادرار باقی می ماند بسته به عوامل مانند میزان متابولیسم، سن، وزن، فعالیت و رژیم غذایی. PCP از طریق ادرار به عنوان داروی بدون تغییر (4 تا 19 درصد) و متابولیت های متصل شده (25 تا 30 درصد) دفع می شود. نوار آزمایش PCP یک مرحله فنتسیکیدیدین (ادرار) یک آزمایش سریع غربالگری ادرار است که می تواند بدون استفاده انجام شود از ابزار این آزمون از یک آنتیبادی مونوکلونال استفاده می کند تا به طور انتخابی سطح متابولیت فنسیکیدیدین را در ادرار تشخیص دهد. نوار آزمایش PCP یک مرحله فنتسیکیدیدین (ادرار) نتیجه مثبتی را در زمانی که متابولیت فنسیکلیدین در ادرار بیش از 25 نانوگرم در میلی لیتر است.

پارامتر کالیبراسیون قطع (ng / mL)
PCP (phencyclidine) فینسیکیدیدین 25اصل تست

نوار آزمایش PCP One Step فنتسیکیدیدین (ادرار) یک روش ایمونواسی کروماتوگرافی سریع بر اساس اصل اتصال رقابتی است. مواد مخدر که ممکن است در نمونه ادرار وجود داشته باشد، در برابر آنتی بادی برای اتصال به محلول اتصال به مواد مخدر رقابت می کند.

در طی آزمایش، نمونه ادرار به وسیله عمل مویرگ مهاجرت می کند. فنکل سیلیدین، اگر در نمونه ادرار زیر 25 نانوگرم در میلی لیتر باشد، محل اتصال به ذرات پوشش داده شده آنتی بادی را در نوار تست اشباع نمی کند. سپس ذرات پوشش داده شده با آنتی بادی توسط فنوتیپولیدین متحرک جذب می شود و یک خط رنگی قابل مشاهده در منطقه خط آزمون نشان داده می شود. خط رنگی در منطقه خط تست وجود نخواهد داشت اگر سطح فنسیکیدیدین بیش از 25 نان / میلی لیتر باشد زیرا تمام سایتهای اتصال آنتی بادی اشباع می شود.

یک نمونه ادرار مثبت دارو یک خط رنگی را در منطقه خط تست تولید نمی کند، در حالی که یک نمونه ادرار مواد مخدر یا یک نمونه حاوی یک داروی در غلظت کمتر از حد مجاز، یک خط رنگی را در منطقه خط تست تولید می کند . برای خدمت به عنوان یک کنترل رویه ای، یک خط رنگی همیشه در ناحیه خط کنترل ظاهر می شود، که نشان می دهد حجم مناسب نمونه نیز اضافه شده است و ضایعات غشایی رخ داده است.


جهت استفاده

قبل از استفاده آزمایش ها، نمونه ها و / یا کنترل را به دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسانید.
آزمون را از کیسه مهر و موم شده خود بردارید و آن را روی سطحی تمیز و مرتب قرار دهید. برچسب آزمون با شناسایی بیمار یا کنترل. برای بهترین نتایج، آزمایش باید ظرف یک ساعت انجام شود.
با استفاده از یک پیپت یکبار مصرف، 3 قطره نمونه (تقریبا 120 میلی لیتر) را به خوب (S) دستگاه نمونه دستگاه انتقال دهید و تایمر را شروع کنید.
اجتناب از حباب های هوا در حوض نمونه (S)، و هیچ راه حل برای منطقه نتیجه اضافه نکنید.
همانطور که آزمایش شروع می شود، رنگ در سراسر غشاء مهاجرت می کند.
منتظر باند (ها) رنگی ظاهر شوید. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 8 دقیقه تفسیر نکنید


تفسیر نتایج


نکته: * یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خطوط رنگی در منطقه تست (T) ظاهر می شود. این نتیجه منفی بدان معنی است که غلظت در نمونه ادرار کمتر از سطوح تعیین شده برای یک آزمایش خاص است.

* توجه: سایه خطوط رنگی (های) در منطقه تست (T) ممکن است متفاوت باشد. نتیجه باید هر بار که یک خط ضعیف وجود دارد منفی باشد.

POSITIVE: یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خط NO در ناحیه تست (T) ظاهر می شود. نتیجه مثبت بدین معنی است که غلظت دارو در نمونه ادرار بیشتر از حد تعیین شده برای یک دارو خاص است.

INVALID: خط در خط کنترل (C) نمایش داده نمی شود. حجم نمونه کافی و یا تکنیک های پردازش نادرست، احتمالا دلایل خطای خط کنترل است. دستورالعمل ها را دوباره بخوانید و تست را با یک کارت آزمون جدید تکرار کنید. اگر نتیجه هنوز نامعتبر است، با سازنده خود تماس بگیرید.


کنترل کیفیت

کنترل رویه ای در آزمون وجود دارد. یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود
(C) یک کنترل داخلی رویه ای محسوب می شود. این حجم نمونه کافی، غلظت غشاء مناسب و روش صحیح رویه را تایید می کند.
استانداردهای کنترل با این کیت ارائه نمی شود. با این حال، توصیه می شود که کنترل های مثبت و منفی به عنوان آزمایشگاه خوب آزمایش برای تایید روش آزمون و برای بررسی عملکرد آزمون مناسب مورد آزمایش قرار گیرد.ویژگی های عملکرد

حساسیت تحلیلی

یک مخزن ادراری بدون دارو با غلظت های زیر 0 ng / mL، 12.5 ng / ml، 18.75 ng / ml، 25 ng / ml، 31.25 ng / ml، 37.5ng / ml و 50ng / ml بود. نتیجه نشان می دهد دقت 99٪ در 50٪ بالاتر و 50٪ در حد پایین تر از حد مجاز است. نتایج در جدول 2 زیر ارائه شده است.

جدول 2 : خلاصه حساسیت تحلیلی

غلظت PCP (ng / mL) درصد قطع n نتیجه بصری
منفی مثبت
0 0 30 30 0
12.5 -50٪ 30 30 0
18.75 -25٪ 30 19 11
25 قطع کردن 30 16 14
31.25 + 25٪ 30 6 24
37.5 + 50٪ 30 0 30
50 + 100٪ 30 0 30نتيجه گيري: همانطور كه ​​در جدول بالا نشان داده شده است: تمام نمونه ها با غلظت PCP برابر يا كمتر از 12 / 5ng / mL نشان دهنده نتايج منفي هستند، تمام نمونه ها با غلظت پلاسمايي 25ng / ml به عنوان «+/-» شناسايي مي شوند و تمام نمونه ها با غلظت PCP برابر یا بالاتر از 37.5ng / mL نتایج مثبت نشان داد. بنابراين غلظت برش PCP يک مرحله آزمايش في سيسکيليدين (ادرار) به مقدار 25ng / ml PCP تعيين مي شود.

مشخصات تحلیلی

جدول 3 تركيباتي را نشان مي دهد كه به صورت مثبت در ادرار توسط نوار تست PCP يك مرحله فنتسيكوليدين (ادرار) در 5 دقيقه و غلظت هايي كه در آنها تشخيص داده مي شود، فهرست شده است.


جدول 3 : ویژگی تحلیلی

ترکیب غلظت (ng / mL)
4-هیدروکسی فنسیکیدیدین 12،500
فینسیکیدیدین 25ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO.، LTD.
تماس: جری مگ
پست الکترونیک: جری @ newlifebiotest .com
تلفن +86 18657312116
SKYPE enetjerry

اطلاعات تماس
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

تماس با شخص: Jerry Meng

تلفن: +8618657312116

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما