شرق شرکت پزشکی جدید زندگی، با مسئولیت محدود.

کیفیت زندگی است

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکیت تست سوء مصرف مواد

یک کیت تست سریع و سریع برای مبارزه با مواد مخدر هروئین درمان 24 ماه عمر مفید

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
ما تا کنون با کیفیت و خدمات خود راضی هستیم. عملکرد تست HIV آنتی بیوتیکی 1/2 کامل است.

—— کاترینا

من باید بگویم که New Life محصولات با کیفیت بالا را عرضه می کند. FOB، تروپونین I، HIV، HCV، آزمایش سوء مصرف مواد همه در بازار ما بسیار خوب انجام شده است.

—— کلمن

تست IgG IgG / IgM و مالاریا Dengue شما خوب انجام شده است. اکنون ما می خواهیم تست Filariasis خود را در بازار ما امتحان کنیم.

—— پریمو

یک کیت تست سریع و سریع برای مبارزه با مواد مخدر هروئین درمان 24 ماه عمر مفید

One Step Rapid Drug Abuse Test Kit Fit Heroin Treatment 24 Months Shelf Life
One Step Rapid Drug Abuse Test Kit Fit Heroin Treatment 24 Months Shelf Life One Step Rapid Drug Abuse Test Kit Fit Heroin Treatment 24 Months Shelf Life

تصویر بزرگ :  یک کیت تست سریع و سریع برای مبارزه با مواد مخدر هروئین درمان 24 ماه عمر مفید بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New Life
گواهی: ISO13485, CE
شماره مدل: نوار
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5000pcs
قیمت: USD0.5-USD5
جزئیات بسته بندی: 1pc / کیسه، 25pcs / box
زمان تحویل: 20-30 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000000pcs / month
توضیحات محصول جزئیات
رده: کیت های سوء استفاده از مواد مخدر فرمت: نوار
نمونه: ادرار زمان تست: 5-15 دقیقه
عمر مفید: 24 ماه کاربرد: MTD
قطع کردن: 300 نگ
برجسته:

,

,

drug test strips

نوار تست سوء استفاده از مواد مخدر MTD نوار تست تشخیص سریع، استفاده حرفه ای، 300ng / ml cut off، تشخیص متادون در ادرار

نام محصول


تست تشخیص سریع MTD / تست تشخیص سریع متادون
نمونه: ادرار


استفاده در نظر گرفته شده


متادون درد ناخوشی برای درد متوسط ​​تا شدید است. همچنین در درمان هروئین (وابستگی اپیتی: Vicodin، Percolate، Morphine، و غیره) اعتیاد استفاده می شود. متادون خوراکی بسیار متفاوت از متادون است. متادون خوراکی برای استفاده بعد از آن در کبد ذخیره می شود. متادون بیشتر شبیه هروئین است.

متادون یک اثر طولانی اثر ضد درد است که بین دوازده تا چهل و هشت ساعت طول می کشد. ایده آل، متادون مشتری را از فشارهای به دست آوردن هروئین غیرقانونی، از خطرات تزریق، و از هیولای غول آسا که اکثر اوین ها تولید می کند، آزاد می کند. متادون، اگر برای دوره های طولانی و با دوزهای زیاد مصرف شود، می تواند منجر به یک دوره طولانی قطع شود. مصرف متادون طولانی تر و دشوارتر از مواردی است که باعث توقف هروئین می شود، اما جایگزینی و حذف متوازن متادون یک روش قابل قبول سم زدایی برای بیماران و درمانگران است.
نوار تست MTD One Step Methadone (ادرار) یک آزمایش سریع غربالگری ادرار است که می تواند بدون استفاده از یک ابزار انجام شود. تست با استفاده از یک آنتی بادی منوکلونال به طور انتخابی سطح بالای متادون را در ادرار تشخیص می دهد. نوار متادون MTD One Step (ادرار) نتیجه مثبتی می دهد وقتی که متادون در ادرار بیش از 300 نانومتر در میلی لیتر باشد.

پارامتر کالیبراسیون قطع (ng / mL)
MTD (متادون) متادون 300اصل تست

تست نوار متادون یک مرحلهای MTD (ادرار) یک روش ایمونواسی کروماتوگرافی سریع است که بر اساس اصل اتصال رقابتی است. مواد مخدر که ممکن است در نمونه ادرار وجود داشته باشد، در برابر آنتی بادی برای اتصال به محلول اتصال به مواد مخدر رقابت می کند.

در طی آزمایش، نمونه ادرار به وسیله عمل مویرگ مهاجرت می کند. متادون، اگر در نمونه ادرار کمتر از 300 نانوگرم در میلی لیتر باشد، سایت های پیوند ذرات پوشش داده شده آنتی بادی را در نوار آزمون اشباع نمی کند. سپس ذرات پوشش داده شده با آنتی بادی توسط متصل به متابولیزه متادون گرفته می شود و خط رنگی قابل مشاهده در منطقه خط تست نشان داده می شود. اگر سطح متادون بیش از 300 نانوگرم بر میلی لیتر باشد، خط رنگی در منطقه خط تست وجود نخواهد داشت، زیرا تمام سایتهای متصل به آنتی بادی ضد متادون اشباع خواهد شد.

یک نمونه ادرار مثبت دارو یک خط رنگی را در منطقه خط تست تولید نمی کند، در حالی که یک نمونه ادرار مواد مخدر یا یک نمونه حاوی یک داروی در غلظت کمتر از حد مجاز، یک خط رنگی را در منطقه خط تست تولید می کند . برای خدمت به عنوان یک کنترل رویه ای، یک خط رنگی همیشه در ناحیه خط کنترل ظاهر می شود، که نشان می دهد حجم مناسب نمونه نیز اضافه شده است و ضایعات غشایی رخ داده است.


جهت استفاده

  1. قبل از باز کردن کیسه را به دمای اتاق ببرید. حذف Dipstick تست از کیسه مهر و موم شده و از آن در عرض یک ساعت استفاده کنید.
  2. با استفاده از فلش به سمت نمونه ادرار، Dipstick تست را به صورت عمودی در نمونه ادرار غوطه ور کنید تا به این ترتیب که ادرار از خط MAX در تست Dipstick برای 10-15 ثانیه عبور نکند. تصویر زیر را ببینید.
  3. صبر کنید تا خطوط رنگی ظاهر شود. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.تفسیر نتایج


نکته: * یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خطوط رنگی در منطقه تست (T) ظاهر می شود. این نتیجه منفی بدان معنی است که غلظت در نمونه ادرار کمتر از سطوح تعیین شده برای یک آزمایش خاص است.

* توجه: سایه خطوط رنگی (های) در منطقه تست (T) ممکن است متفاوت باشد. نتیجه باید هر بار که یک خط ضعیف وجود دارد منفی باشد.

POSITIVE: یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خط NO در ناحیه تست (T) ظاهر می شود. نتیجه مثبت بدین معنی است که غلظت دارو در نمونه ادرار بیشتر از حد تعیین شده برای یک دارو خاص است.

INVALID: خط در خط کنترل (C) نمایش داده نمی شود. حجم نمونه کافی و یا تکنیک های پردازش نادرست، احتمالا دلایل خطای خط کنترل است. دستورالعمل ها را دوباره بخوانید و تست را با یک کارت آزمون جدید تکرار کنید. اگر نتیجه هنوز نامعتبر است، با سازنده خود تماس بگیرید.


کنترل کیفیت

کنترل رویه ای در آزمون وجود دارد. یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود
(C) یک کنترل داخلی رویه ای محسوب می شود. این حجم نمونه کافی، غلظت غشاء مناسب و روش صحیح رویه را تایید می کند.
استانداردهای کنترل با این کیت ارائه نمی شود. با این حال، توصیه می شود که کنترل های مثبت و منفی به عنوان آزمایشگاه خوب آزمایش برای تایید روش آزمون و برای بررسی عملکرد آزمون مناسب مورد آزمایش قرار گیرد.
ویژگی های عملکرد

حساسیت تحلیلی

یک استخر ادرار بدون مواد مخدر با غلظت های زیر 0 نانوگرم در میلی لیتر، 0 نانوگرم در میلی لیتر، 150 نانوگرم در میلی لیتر، 225 نانوگرم در میلی لیتر، 300 نانوگرم در میلی لیتر، 375 نانوگرم در میلیلیتر، 450 نانوگرم در میلی لیتر و 600 نانوگرم / میلی لیتر نتایج نشان می دهد دقت 99٪ در 50٪ بالاتر و 50٪ در حد پایین تر از حد مجاز است. نتایج در جدول 2 زیر ارائه شده است.

جدول 2 : خلاصه حساسیت تحلیلی

غلظت MTD (ng / mL) درصد قطع n نتیجه بصری
منفی مثبت
0 0 30 30 0
150 -50٪ 30 29 1
225 -25٪ 30 24 6
300 قطع کردن 30 21 9
375 + 25٪ 30 2 28
450 + 50٪ 30 0 30
600 + 100٪ 30 0 30نتيجه گيري: همانطور كه ​​در جدول بالا نشان داده شده است: تمام نمونه هايي كه غلظت MTD برابر يا كمتر از 150 نانول در ميلي ليتر را نشان مي دهد، نتايج منفي نشان مي دهد، تمام نمونه هايي با غلظت MTD 300ng / ml به عنوان "+/-" شناسايي شده اند و تمام نمونه ها با غلظت MTD برابر است یا بیشتر از 450ng / mL نتایج مثبت نشان داد. بنابراین، غلظت قطع MTD یک مرحله آزمون نوار متادون (ادرار) به مقدار 300ng / mL MTD تعیین می شود.


مشخصات تحلیلی

جدول 3 تركيباتي را نشان مي دهد كه به صورت مثبت در ادرار توسط تست نوار متادون يك مرحله اي (ادرار) MTD در 5 دقيقه فهرست شده و غلظت هايي كه در آنها تشخيص داده مي شود.


جدول 3 : ویژگی تحلیلی

ترکیب غلظت (ng / mL)
متادون 300
دکسیلامین 50،000

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO.، LTD.
تماس: جری مگ
پست الکترونیک: جری @ newlifebiotest .com
تلفن +86 18657312116
SKYPE enetjerry

اطلاعات تماس
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

تماس با شخص: Jerry Meng

تلفن: +8618657312116

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما