شرق شرکت پزشکی جدید زندگی، با مسئولیت محدود.

کیفیت زندگی است

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکیت تست سوء مصرف مواد

کیت تست سوءمصرف مواد تشخیصی سریع، فرمت کیت تست کیت مبارزه با مواد مخدر سریع

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
ما تا کنون با کیفیت و خدمات خود راضی هستیم. عملکرد تست HIV آنتی بیوتیکی 1/2 کامل است.

—— کاترینا

من باید بگویم که New Life محصولات با کیفیت بالا را عرضه می کند. FOB، تروپونین I، HIV، HCV، آزمایش سوء مصرف مواد همه در بازار ما بسیار خوب انجام شده است.

—— کلمن

تست IgG IgG / IgM و مالاریا Dengue شما خوب انجام شده است. اکنون ما می خواهیم تست Filariasis خود را در بازار ما امتحان کنیم.

—— پریمو

کیت تست سوءمصرف مواد تشخیصی سریع، فرمت کیت تست کیت مبارزه با مواد مخدر سریع

Quick Diagnostic Drug Abuse Test Kit , CE Instant Drug Test Kits Strip Format
Quick Diagnostic Drug Abuse Test Kit , CE Instant Drug Test Kits Strip Format Quick Diagnostic Drug Abuse Test Kit , CE Instant Drug Test Kits Strip Format

تصویر بزرگ :  کیت تست سوءمصرف مواد تشخیصی سریع، فرمت کیت تست کیت مبارزه با مواد مخدر سریع بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New Life
گواهی: ISO13485, CE
شماره مدل: نوار
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5000pcs
قیمت: USD0.5-USD5
جزئیات بسته بندی: 1pc / کیسه، 25pcs / box
زمان تحویل: 20-30 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000000pcs / month
توضیحات محصول جزئیات
رده: کیت های سوء استفاده از مواد مخدر فرمت: نوار
نمونه: ادرار زمان تست: 5-15 دقیقه
عمر مفید: 24 ماه کاربرد: KET
قطع کردن: 1000 نان / میلی لیتر
برجسته:

,

,

drug test strips

تست کتگوری مواد مخدر KET نوار سریع تست تشخیصی، بسته حرفه ای، 1000ng / ml cut off، آزمایش ادرار کتامین

نام محصول

نوار تست تشخیص سریع KET (کتامین)

نمونه: ادرار

تولید - محصول گربه نه نمونه حساسیت فرمت اندازه کیت
KET YD161S3 ادرار 1000 نانوگرم در میلی لیتر نوار 3 میلیمتر 100T
YD161C4 کاست 4 میلیمتر 25T

استفاده در نظر گرفته شده

نوار تست سریع KET (ادرار) یک روش ایمونواسی کروماتوگرافی سریع برای تشخیص کتامین در ادرار انسان در غلظت 1000 نان / میلی لیتر است. این آزمون سایر ترکیبات مرتبط را شناسایی می کند، لطفا به جدول تناوبی تحلیلی در این بسته بندی مراجعه کنید. این آزمون فقط یک نتیجه آزمون تحلیلی اولیه ارائه می دهد. برای به دست آوردن نتایج تحلیلی تایید، باید روش شیمیایی متناوب با خاصیت بیشتری استفاده شود. کروماتوگرافی گاز / طیف سنجی جرمی (GC / MS) روش تاییدیه ترجیحی است. توجه بالینی و قضاوت حرفه ای باید برای هر دارویی از نتیجه آزمایش سوء استفاده، به ویژه هنگامی که نتایج مثبت اولیه استفاده می شود.

پارامتر کالیبراسیون قطع (ng / mL)
KET (کتامین) کتامین 1000

اصل تست

کتامین یک بیهوشی متخلخل است که در سال 1963 به جای PCP (فنسیکیدیدین) ایجاد شده است. در حالی که کتامین در بیهوشی انسان و داروهای دامپزشکی استفاده می شود، به عنوان یک دارو خیابانی به طور فزاینده ای مورد سوء استفاده قرار می گیرد. کتامین به لحاظ مولکولی شبیه به PCP است و در نتیجه اثرات مشابهی از جمله بی حسی، از دست رفتن هماهنگی، حساسیت به آسیب پذیری، استحکام عضلانی، رفتار تهاجمی / خشونت آمیز، سخنان مبهم یا مسدود شده، احساس قدرت بیش از اندازه و خیره شدن خالی ایجاد می کند. افسردگی عملکرد تنفسی وجود دارد اما نه سیستم عصبی مرکزی و عملکرد قلبی عروقی حفظ شده است. اثرات کتامین معمولا 4-6 ساعت پس از مصرف استفاده می شود. کتامین از طریق ادرار به عنوان داروی بدون تغییر (2.3٪) و متابولیت ها (96.8٪) دفع می شود. 1 KET Rapid Test Dipstick (ادرار) یک آزمایش سریع غربالگری ادرار است که می تواند بدون استفاده از دستگاه انجام شود. تست با استفاده از یک آنتیبادی مونوکلونال به طور انتخابی سطح کتامین بالا در ادرار را تشخیص می دهد. آزمایش کیت سریع تست (ادرار) نتایج مثبتی را حاصل می کند وقتی که کتامین در ادرار بیش از 1000 نان / میلی لیتر باشد.

جهت استفاده

 1. قبل از باز کردن کیسه را به دمای اتاق ببرید. حذف Dipstick تست از کیسه مهر و موم شده و از آن در عرض یک ساعت استفاده کنید.
 2. با استفاده از فلش به سمت نمونه ادرار، Dipstick تست را به صورت عمودی در نمونه ادرار غوطه ور کنید تا به این ترتیب که ادرار از خط MAX در تست Dipstick برای 10-15 ثانیه عبور نکند. تصویر زیر را ببینید.
 3. صبر کنید تا خطوط رنگی ظاهر شود. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

تفسیر نتایج

نکته: * یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خطوط رنگی در منطقه تست (T) ظاهر می شود. این نتیجه منفی بدان معنی است که غلظت در نمونه ادرار کمتر از سطوح تعیین شده برای یک آزمایش خاص است.

* توجه: سایه خطوط رنگی (های) در منطقه تست (T) ممکن است متفاوت باشد. نتیجه باید هر بار که یک خط ضعیف وجود دارد منفی باشد.

POSITIVE: یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خط NO در ناحیه تست (T) ظاهر می شود. نتیجه مثبت بدین معنی است که غلظت دارو در نمونه ادرار بیشتر از حد تعیین شده برای یک دارو خاص است.

INVALID: خط در خط کنترل (C) نمایش داده نمی شود. حجم نمونه کافی و یا تکنیک های پردازش نادرست، احتمالا دلایل خطای خط کنترل است. دستورالعمل ها را دوباره بخوانید و تست را با یک کارت آزمون جدید تکرار کنید. اگر نتیجه هنوز نامعتبر است، با سازنده خود تماس بگیرید.

محدودیت

 1. آزمایش کیت Rapid Test Dipstick (ادرار) تنها یک نتیجه تحلیلی کیفی و اولیه ارائه می دهد. برای دستیابی به یک نتیجه تایید، باید یک روش تحلیل ثانویه استفاده شود. کروماتوگرافی گاز / طیف سنجی جرمی (GC / MS) روش تاییدیه ترجیحی است.
 2. ممکن است خطاهای فنی و رویه ای، و همچنین سایر مواد دخالت کننده در نمونه ادرار، ممکن است نتایج نامناسبی داشته باشند.
 3. آزاردهنده هایی مانند سفید کننده و یا آلوم در نمونه های ادرار، بدون توجه به روش تحلیلی مورد استفاده، ممکن است نتایج نامناسبی تولید کنند. اگر شكستگي مشكوك باشد، آزمون با يك نمونه ادرار ديگر تكرار شود.
 4. یک نتیجه مثبت نشان دهنده حضور این دارو یا متابولیت های آن است اما میزان مسمومیت، مسیر مصرف یا غلظت ادرار را نشان نمی دهد.
 5. یک نتیجه منفی ممکن است الزامی ادرار بدون دارو را نشان دهد. نتایج منفی را می توان زمانی که دارو در حال حاضر وجود دارد اما کمتر از سطح قطع آزمون است.
 6. این آزمایش بین داروهای سوء استفاده و داروهای خاص تشخیص نمی دهد.

کارایی

دقت

یک مقایسه در کنار آن با استفاده از KET Rapid Test Dipstick و یک آزمایش سریع KET سریع انجام شد. تست روی 105 نمونه بالینی که قبلا از افراد حاضر در آزمایش تست دارو استفاده شده بود، انجام شد. نتایج زیر جدول بندی شدند:

روش GC / MS مجموع نتایج
KET Rapid نتایج مثبت منفی
مثبت 77 3 80
تست رگولاتور
منفی 2 168 170
مجموع نتایج 79 171 250
٪ توافق 97.5٪ 98.2٪ 98.0٪

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO.، LTD.
تماس: جری مگ
پست الکترونیک: جری @ newlifebiotest .com
تلفن +86 18657312116
SKYPE enetjerry

اطلاعات تماس
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

تماس با شخص: Jerry Meng

تلفن: +8618657312116

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما