شرق شرکت پزشکی جدید زندگی، با مسئولیت محدود.

کیفیت زندگی است

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکیت تست سوء مصرف مواد

10 نان / میلی لیتر برش کیت آزمایش مواد سوء مصرف مواد، BUP داروهای خود تست کیت های دارویی طلا کلوئیدی

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
ما تا کنون با کیفیت و خدمات خود راضی هستیم. عملکرد تست HIV آنتی بیوتیکی 1/2 کامل است.

—— کاترینا

من باید بگویم که New Life محصولات با کیفیت بالا را عرضه می کند. FOB، تروپونین I، HIV، HCV، آزمایش سوء مصرف مواد همه در بازار ما بسیار خوب انجام شده است.

—— کلمن

تست IgG IgG / IgM و مالاریا Dengue شما خوب انجام شده است. اکنون ما می خواهیم تست Filariasis خود را در بازار ما امتحان کنیم.

—— پریمو

10 نان / میلی لیتر برش کیت آزمایش مواد سوء مصرف مواد، BUP داروهای خود تست کیت های دارویی طلا کلوئیدی

10ng/ml cut-off Drug Abuse Test Kit , BUP self testing drug kits Gold colloidal
10ng/ml cut-off Drug Abuse Test Kit , BUP self testing drug kits Gold colloidal 10ng/ml cut-off Drug Abuse Test Kit , BUP self testing drug kits Gold colloidal

تصویر بزرگ :  10 نان / میلی لیتر برش کیت آزمایش مواد سوء مصرف مواد، BUP داروهای خود تست کیت های دارویی طلا کلوئیدی بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New Life
گواهی: ISO13485, CE
شماره مدل: کارت هدیه
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5000pcs
قیمت: USD0.5-USD5
جزئیات بسته بندی: 1pc / کیسه، 25pcs / box
زمان تحویل: 20-30 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000000pcs / month
توضیحات محصول جزئیات
رده: آزمایش مواد مخدر فرمت: STRIP
نمونه: ادرار زمان تست: 5-15 دقیقه
عمر مفید: 24 ماه کاربرد: BUP
قطع کردن: 10 نان / میلی لیتر
برجسته:

,

,

accurate drug test kits

10 نان / میلی لیتر برش کیت آزمایش مواد سوء مصرف مواد BUP ( بوپرنورفین ) نوار تست تشخیص سریع، روش کلوئیدی طلا

نام محصول


BUP تست تشخیص سریع / تست تشخیص سریع بوپرنورفین
نمونه: ادرار

استفاده در نظر گرفته شده

بوپرنورفین یک داروی ضد درد است که اغلب در درمان اعتیاد به مواد مخدر استفاده می شود. این دارو تحت نام تجاری Subutex ™، Buprenex ™، Temgesic ™ و Suboxone ™ که شامل بوپرنورفین HCl به تنهایی یا در ترکیب با نالوکسون HCl است، فروخته می شود. درمان با بوپرنورفین به عنوان یک درمان جایگزین برای معتادان به مواد مخدر استفاده می شود. درمان جایگزینی یک نوع مراقبت های پزشکی است که به معتادان معتاد به مواد مخدر (عمدتا معتادان به مواد مخدر هروئین) ارائه می شود که بر اساس یک ماده مشابه یا یکسان به دارو معمولی استفاده می شود. در درمان جایگزین، بوپرنورفین به اندازه متادون موثر است اما سطح پایینتری از وابستگی فیزیکی را نشان می دهد. غلظت بوپرنورفین آزاد و نوروبپرانورفین در ادرار ممکن است کمتر از 1 نانوگرم در میلی لیتر پس از تجویز درمانی باشد، اما در شرایط سوء استفاده ممکن است تا 20 نانوگرم در میلیلیتر باشد. نیمه عمر باقیمانده بوپرنورفین 2-4 ساعت است. 1 در حالی که حذف کامل یک دوز دارو طول می کشد تا 6 روز طول بکشد، پنجره تشخیص دارو اصلی در ادرار حدود 3 روز است.
نوار تست Buprenorphine One Step BUP (ادرار) یک آزمایش سریع غربالگری ادرار است که می تواند بدون استفاده از ابزار انجام شود. آزمایش با استفاده از یک آنتیبادی مونوکلونال به منظور انتخاب سطوح بالایی بوپرنورفین در ادرار انجام می شود. نوار BUP One Step Buprenorphine Test (نوار ادراری) نتیجه مثبتی را در هنگام برداشتن بوپرنورفین در ادرار بیش از 10 نانوگرم در میلی لیتر می دهد.

پارامتر کالیبراسیون قطع (ng / mL)
BUP بوپرنورفین 10اصل تست

نوار تست Buprenorphine BUP یک مرحله (ادرار) یک آزمایش ایمنی بر اساس اصل اتصال رقابتی است. مواد مخدر که ممکن است در نمونه ادرار وجود داشته باشد، در برابر آنتی بادی برای اتصال به محلول اتصال به مواد مخدر رقابت می کند.
در طی آزمایش، نمونه ادرار به وسیله عمل مویرگ مهاجرت می کند. بوپرنورفین، اگر در نمونه ادرار کمتر از 10 نانوگرم در میلیلیتر باشد، محل های اتصال ذرات پوشش داده شده آنتی بادی را در آزمون اشباع نمی کند. سپس ذرات پوشش داده شده توسط آنتی بادی توسط کنسانتره بوپرنورفین immobilized گرفته می شود و یک خط رنگی قابل مشاهده در منطقه خط تست نشان داده می شود. اگر سطح بوپرنورفین بیش از 10 نانوگرم بر میلی لیتر باشد، خط رنگی در منطقه خط آزمون ایجاد نخواهد شد، زیرا تمام سایتهای اتصال آنتیبادی های ضدبپرنورفین را اشباع می کند.
یک نمونه ادرار مثبت دارو خط تولید رنگی را در ناحیه خط تست به علت رقابت در مواد مخدر تولید نمی کند، در حالی که یک نمونه ادرار منفی مواد مخدر یا نمونه ای که حاوی غلظت دارو کمتر از حد مجاز است، یک خط را در خط تست تولید می کند منطقه
برای خدمت به عنوان یک کنترل رویه ای، یک خط رنگی همیشه در ناحیه خط کنترل ظاهر می شود، که نشان می دهد حجم مناسب نمونه نیز اضافه شده است و ضایعات غشایی رخ داده است.


جهت استفاده

قبل از استفاده آزمایش ها، نمونه ها و / یا کنترل را به دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسانید.
آزمون را از کیسه مهر و موم شده خود بردارید و آن را روی سطحی تمیز و مرتب قرار دهید. برچسب آزمون با شناسایی بیمار یا کنترل. برای بهترین نتایج، آزمایش باید ظرف یک ساعت انجام شود.
با استفاده از یک پیپت یکبار مصرف، 3 قطره نمونه (تقریبا 120 میلی لیتر) را به خوب (S) دستگاه نمونه دستگاه انتقال دهید و تایمر را شروع کنید.
اجتناب از حباب های هوا در حوض نمونه (S)، و هیچ راه حل برای منطقه نتیجه اضافه نکنید.
همانطور که آزمایش شروع می شود، رنگ در سراسر غشاء مهاجرت می کند.
منتظر باند (ها) رنگی ظاهر شوید. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 8 دقیقه تفسیر نکنید


تفسیر نتایج


نکته: * یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خطوط رنگی در منطقه تست (T) ظاهر می شود. این نتیجه منفی بدان معنی است که غلظت در نمونه ادرار کمتر از سطوح تعیین شده برای یک آزمایش خاص است.

* توجه: سایه خطوط رنگی (های) در منطقه تست (T) ممکن است متفاوت باشد. نتیجه باید هر بار که یک خط ضعیف وجود دارد منفی باشد.

POSITIVE: یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خط NO در ناحیه تست (T) ظاهر می شود. نتیجه مثبت بدین معنی است که غلظت دارو در نمونه ادرار بیشتر از حد تعیین شده برای یک دارو خاص است.

INVALID: خط در خط کنترل (C) نمایش داده نمی شود. حجم نمونه کافی و یا تکنیک های پردازش نادرست، احتمالا دلایل خطای خط کنترل است. دستورالعمل ها را دوباره بخوانید و تست را با یک کارت آزمون جدید تکرار کنید. اگر نتیجه هنوز نامعتبر است، با سازنده خود تماس بگیرید.


کنترل کیفیت

کنترل رویه ای در آزمون وجود دارد. یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود
(C) یک کنترل داخلی رویه ای محسوب می شود. این حجم نمونه کافی، غلظت غشاء مناسب و روش صحیح رویه را تایید می کند.
استانداردهای کنترل با این کیت ارائه نمی شود. با این حال، توصیه می شود که کنترل های مثبت و منفی به عنوان آزمایشگاه خوب آزمایش برای تایید روش آزمون و برای بررسی عملکرد آزمون مناسب مورد آزمایش قرار گیرد.
ویژگی های عملکرد


حساسیت تحلیلی

یک بطری ادرار بدون مواد مخدر با بوپرنورفین با غلظت های زیر 0 ng / ml، 5 نان / میلی لیتر، 7.5 نانوگرم در میلی لیتر، 10 نانوگرم در میلی لیتر، 12.5 نانوگرم در میلی لیتر و 15 نانوگرم در میلی لیتر است. نتیجه نشان می دهد دقت 99٪ در 50٪ بالاتر و 50٪ در حد پایین تر از حد مجاز است. داده ها در جدول زیر خلاصه شده اند.

جدول 2 : خلاصه حساسیت تحلیلی

غلظت بوپرنورفین (ng / mL)

درصد از
قطع کردن

n نتیجه بصری
منفی مثبت
0 90 90 0
5 -50٪ 90 90 0
7.5 -25٪ 90 75 15
10 قطع کردن 90 60 30
12.5 + 25٪ 90 31 59
15 + 50٪ 90 0 90


نتيجه گيري: همانطور كه ​​در جدول بالا نشان داده شده است: تمام نمونه ها با غلظت BUP برابر يا كمتر از 5 نانوگرم در ميليليتر، نتايج منفي نشان مي دهد، تمام نمونه هايي كه غلظت BUP 10 نانوگرم در ميليليتر دارند، به عنوان «+/-» شناسايي مي شوند و تمام نمونه ها با BUP غلظت برابر 15 نان / میلی لیتر یا بیشتر آن نتایج مثبت نشان داد. بنابراین، غلظت برش نوار BUP یک مرحله Buprenorphine (ادرار) به BUN 10ng / ml تعیین می شود.مشخصات خاص

جدول 3 تركيباتي را نشان مي دهد كه در نوار ادراري BUP One Step Buprenorphine (ادرار) 5 دقيقه با ادرار مشخص مي شود و غلظت هايي كه در آنها تشخيص داده مي شود.


جدول 3 : ویژگی تحلیلی

ترکیب غلظت (ng / mL)
بوپرنورفین 10
نوروبپرانورفین 20
بوپرنورفین 3-D-گلوکوروناید 15
Norbuprenorphine 3-D-Glucuronide 200


ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO.، LTD.
تماس: جری مگ
پست الکترونیک: جری @ newlifebiotest .com
تلفن +86 18657312116
SKYPE enetjerry

اطلاعات تماس
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

تماس با شخص: Jerry Meng

تلفن: +8618657312116

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما