شرق شرکت پزشکی جدید زندگی، با مسئولیت محدود.

کیفیت زندگی است

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکیت تست سوء مصرف مواد

کیت آزمایش مواد سوء مصرف مواد BAR (Barbiturates) نوار تست تشخیص سریع، آزمایش مواد مخدر ادرار، قطع 300ng / ml

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
ما تا کنون با کیفیت و خدمات خود راضی هستیم. عملکرد تست HIV آنتی بیوتیکی 1/2 کامل است.

—— کاترینا

من باید بگویم که New Life محصولات با کیفیت بالا را عرضه می کند. FOB، تروپونین I، HIV، HCV، آزمایش سوء مصرف مواد همه در بازار ما بسیار خوب انجام شده است.

—— کلمن

تست IgG IgG / IgM و مالاریا Dengue شما خوب انجام شده است. اکنون ما می خواهیم تست Filariasis خود را در بازار ما امتحان کنیم.

—— پریمو

کیت آزمایش مواد سوء مصرف مواد BAR (Barbiturates) نوار تست تشخیص سریع، آزمایش مواد مخدر ادرار، قطع 300ng / ml

Drug Abuse Test Kit BAR (Barbiturates) Rapid Diagnostic Test strip , urine drug test, cut-off 300ng/ml
Drug Abuse Test Kit BAR (Barbiturates) Rapid Diagnostic Test strip , urine drug test, cut-off 300ng/ml Drug Abuse Test Kit BAR (Barbiturates) Rapid Diagnostic Test strip , urine drug test, cut-off 300ng/ml

تصویر بزرگ :  کیت آزمایش مواد سوء مصرف مواد BAR (Barbiturates) نوار تست تشخیص سریع، آزمایش مواد مخدر ادرار، قطع 300ng / ml بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New Life
گواهی: ISO13485, CE
شماره مدل: نوار
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5000pcs
قیمت: USD0.5-USD5
جزئیات بسته بندی: 1pc / کیسه، 25pcs / box
زمان تحویل: 20-30 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000000pcs / month
توضیحات محصول جزئیات
رده: کیت آزمایش مواد مخدر فرمت: نوار
نمونه: ادرار زمان تست: 5-15 دقیقه
عمر مفید: 24 ماه کاربرد: بار
قطع کردن: 300 نان / میلی لیتر
برجسته:

,

,

drug test strips

کیت آزمایش مواد سوء مصرف مواد BAR (Barbiturates) نوار تست تشخیص سریع، آزمایش مواد مخدر ادرار، قطع 300ng / ml

نام محصول


تست تشخيص سريع BAR / تست تشخيص سريع Barbiturates
نمونه: ادرار

استفاده در نظر گرفته شده


باربیتورات ها افسردگی سیستم عصبی مرکزی هستند. آنها از نظر درمانی به عنوان آرام بخش، خواب آور و ضد انعقادی استفاده می شوند. باربیتورات ها تقریبا همیشه به صورت کپسول یا قرص به صورت خوراکی مصرف می شوند. اثرات شبیه به مسمومیت با الکل است. استفاده مزمن از باریتورات ها منجر به تحمل و وابستگی فیزیکی می شود. کوتاه مدت فعال Barbiturates گرفته شده در 400 میلی گرم در روز برای 2-3 ماه به میزان قابل توجهی بالینی از وابستگی فیزیکی را تولید می کند. علائم استعمال تجویز شده در طول دوره های استعمال مواد مخدر می تواند به اندازه کافی شدید باشد تا باعث مرگ شود. تنها مقدار کمی (کمتر از 5٪) بیشتر از باربیتوراتها در ادرار دفع نشده است. دوره تشخيص باربيتورات ها در ادرار 4-7 روز است
تست نوار اورژانسی یک مرحله Barbiturates (ادرار) یک آزمایش سریع غربالگری ادرار است که می تواند بدون استفاده از یک ابزار انجام شود. این آزمایش با استفاده از یک آنتیبادی مونوکلونال به منظور انتخاب سطوح بالای Barbituratess در ادرار انجام می شود. تست نوار اورژانسی یک مرحله Barbiturates (ادرار) یک نتیجه مثبت می دهد زمانی که Barbituratess در ادرار بیش از 300 نانوگرم در میلی لیتر

پارامتر کالیبراسیون قطع (ng / mL)
بار (باربیتوراتها) سیکوباربیتال 300اصل تست

تست نوار اورژانسی یک مرحله Barbiturates (ادرار) یک روش ایمن سازی سریع کروماتوگرافی بر اساس اصل اتصال رقابتی است. مواد مخدر که ممکن است در نمونه ادرار وجود داشته باشد، در برابر آنتی بادی برای اتصال به محلول اتصال به مواد مخدر رقابت می کند.
در طی آزمایش، نمونه ادرار به وسیله عمل مویرگ مهاجرت می کند. باریتورات ها، اگر در نمونه ادرار کمتر از 300 نانوگرم در میلی لیتر باشد، محل های اتصال ذرات پوشش داده شده با آنتی بادی را در نوار تست اشباع نمی کنند. سپس ذرات پوشش داده شده توسط آنتی بادی توسط مونوژیت باربیتورات متحرک دستگیر خواهند شد و یک خط رنگی قابل مشاهده در منطقه خط تست نشان داده خواهد شد. اگر سطح باریتورات ها بیش از 300 نانوگرم بر میلی لیتر باشد، خط رنگی در منطقه خط تست وجود نخواهد داشت، زیرا تمام سایت های اتصال آنتی بادی های ضد بارداریاتور را اشباع می کند.
یک نمونه ادرار مثبت دارو یک خط رنگی را در منطقه خط تست تولید نمی کند، در حالی که یک نمونه ادرار مواد مخدر یا یک نمونه حاوی یک داروی در غلظت کمتر از حد مجاز، یک خط رنگی را در منطقه خط تست تولید می کند . برای خدمت به عنوان یک کنترل رویه ای، یک خط رنگی همیشه در ناحیه خط کنترل ظاهر می شود، که نشان می دهد حجم مناسب نمونه نیز اضافه شده است و ضایعات غشایی رخ داده است.


جهت استفاده

قبل از استفاده آزمایش ها، نمونه ها و / یا کنترل را به دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسانید.
آزمون را از کیسه مهر و موم شده خود بردارید و آن را روی سطحی تمیز و مرتب قرار دهید. برچسب آزمون با شناسایی بیمار یا کنترل. برای بهترین نتایج، آزمایش باید ظرف یک ساعت انجام شود.

با استفاده از یک پیپت یکبار مصرف، 3 قطره نمونه (تقریبا 120 میلی لیتر) را به خوب (S) دستگاه نمونه دستگاه انتقال دهید و تایمر را شروع کنید.

اجتناب از حباب های هوا در حوض نمونه (S)، و هیچ راه حل برای منطقه نتیجه اضافه نکنید.
همانطور که آزمایش شروع می شود، رنگ در سراسر غشاء مهاجرت می کند.

منتظر باند (ها) رنگی ظاهر شوید. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 8 دقیقه تفسیر نکنید


تفسیر نتایج


نکته: * یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خطوط رنگی در منطقه تست (T) ظاهر می شود. این نتیجه منفی بدان معنی است که غلظت در نمونه ادرار کمتر از سطوح تعیین شده برای یک آزمایش خاص است.

* توجه: سایه خطوط رنگی (های) در منطقه تست (T) ممکن است متفاوت باشد. نتیجه باید هر بار که یک خط ضعیف وجود دارد منفی باشد.

POSITIVE: یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خط NO در ناحیه تست (T) ظاهر می شود. نتیجه مثبت بدین معنی است که غلظت دارو در نمونه ادرار بیشتر از حد تعیین شده برای یک دارو خاص است.

INVALID: خط در خط کنترل (C) نمایش داده نمی شود. حجم نمونه کافی و یا تکنیک های پردازش نادرست، احتمالا دلایل خطای خط کنترل است. دستورالعمل ها را دوباره بخوانید و تست را با یک کارت آزمون جدید تکرار کنید. اگر نتیجه هنوز نامعتبر است، با سازنده خود تماس بگیرید.


کنترل کیفیت

کنترل رویه ای در آزمون وجود دارد. یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود
(C) یک کنترل داخلی رویه ای محسوب می شود. این حجم نمونه کافی، غلظت غشاء مناسب و روش صحیح رویه را تایید می کند.
استانداردهای کنترل با این کیت ارائه نمی شود. با این حال، توصیه می شود که کنترل های مثبت و منفی به عنوان آزمایشگاه خوب آزمایش برای تایید روش آزمون و برای بررسی عملکرد آزمون مناسب مورد آزمایش قرار گیرد.


ویژگی های عملکرد


حساسیت تحلیلی

یک استخر ادرار بدون دارو با باریتورات ها در غلظت های زیر 0 ng / ml، 150 نانوگرم در میلی لیتر، 225 نانوگرم در میلی لیتر، 300 نانوگرم در میلی لیتر، 375 نانوگرم در میلی لیتر، 450 نانوگرم در میلی لیتر و 600ng در میلی لیتر است. نتایج نشان می دهد دقت 99٪ در 50٪ بالاتر و 50٪ در حد پایین تر از حد مجاز است. نتایج در جدول 2 زیر ارائه شده است.

جدول 2 : خلاصه حساسیت تحلیلی

غلظت BAR (ng / mL) درصد قطع n نتیجه بصری
منفی مثبت
0 0 30 30 0
150 -50٪ 30 30 0
225 -25٪ 30 27 3
300 قطع کردن 30 22 8
375 + 25٪ 30 7 23
450 + 50٪ 30 2 28
600 + 100٪ 30 0 30نتيجه گيري: همانطور كه ​​در جدول بالا نشان داده شده است: تمام نمونه هايي كه غلظت BAR برابر يا كمتر از 150 نانول در ميلي ليتر هستند، نتايج منفي نشان مي دهد، تمام نمونه ها با غلظت BAR 300ng / ml به عنوان "+/-" شناسايي مي شوند و تمام نمونه ها با غلظت BAR برابر است یا بیشتر از 450ng / mL نتایج مثبت نشان داد. بنابراین، غلظت برش BAR نوار تست یک مرحله (ادرار) تعیین می شود به مقدار 300ng / mL BAR.


مشخصات تحلیلی

جدول 3 تركيباتي را نشان مي دهد كه به صورت مثبت در ادرار توسط نوار تست باريتورات BAR يك مرحله اي (ادرار) در 5 دقيقه فهرست شده و غلظت هايي كه در آنها تشخيص داده مي شود.


جدول 3 : ویژگی تحلیلی

ترکیب غلظت (ng / mL) ترکیب غلظت (ng / mL)
سیکوباربیتال 300 بوتیبلیت 2،500
آمیبروبیتال 300 بیاتال 100
آلپنول 150 سیکلوپنتوباربیتال 600
Aprobarbital 200 پنتوباربیتال 300
باتباریبیتال 375 فنوباربیتال 100
ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO.، LTD.
تماس: جری مگ
پست الکترونیک: جری @ newlifebiotest .com
تلفن +86 18657312116
SKYPE enetjerryاطلاعات تماس
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

تماس با شخص: Jerry Meng

تلفن: +8618657312116

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما