شرق شرکت پزشکی جدید زندگی، با مسئولیت محدود.

کیفیت زندگی است

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکیت تست خانه

کیت تست ایمنی خانه 99٪ دقت، سیالات دهان و دندان Hiv کیت تست سریع پلاستیکی مسکن

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
ما تا کنون با کیفیت و خدمات خود راضی هستیم. عملکرد تست HIV آنتی بیوتیکی 1/2 کامل است.

—— کاترینا

من باید بگویم که New Life محصولات با کیفیت بالا را عرضه می کند. FOB، تروپونین I، HIV، HCV، آزمایش سوء مصرف مواد همه در بازار ما بسیار خوب انجام شده است.

—— کلمن

تست IgG IgG / IgM و مالاریا Dengue شما خوب انجام شده است. اکنون ما می خواهیم تست Filariasis خود را در بازار ما امتحان کنیم.

—— پریمو

کیت تست ایمنی خانه 99٪ دقت، سیالات دهان و دندان Hiv کیت تست سریع پلاستیکی مسکن

Safe Home Testing Kits 99% Accuracy , Oral Fluid Hiv Rapid Test Kit Plastic Housing
Safe Home Testing Kits 99% Accuracy , Oral Fluid Hiv Rapid Test Kit Plastic Housing Safe Home Testing Kits 99% Accuracy , Oral Fluid Hiv Rapid Test Kit Plastic Housing Safe Home Testing Kits 99% Accuracy , Oral Fluid Hiv Rapid Test Kit Plastic Housing

تصویر بزرگ :  کیت تست ایمنی خانه 99٪ دقت، سیالات دهان و دندان Hiv کیت تست سریع پلاستیکی مسکن بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New Life
گواهی: ISO13485, CE
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5000pcs
جزئیات بسته بندی: 1pc / کیسه، 25pcs / box
زمان تحویل: 20-30 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000000pcs / month
توضیحات محصول جزئیات
رده: تست کیت خانه فرمت: کیت خانه
نمونه: مایع دهان و دندان زمان تست: 5-15 دقیقه
عمر مفید: 24 ماه کاربرد: استفاده از مایکروویو خوراکی
دقت: 99.30٪
برجسته:

کیت آزمایش های خانگی خانگی

,

کیت های آزمایش سلامت خانه

خصوصی استفاده از HIV کیت خود تست مایع خوراکی، آزمایش برای بیماری های خصوصی، به راحتی و ایمن، دقت 99٪، بسته های شخصی

استفاده در نظر گرفته شده:

کیت تست خودآزمایی مایع گوارشی HIV یک تست نقطه ای برای کمک به تشخیص عفونت با HIV-1 و HIV-2 است. این آزمایش سریع اچ آی وی با دقت 99.30٪ از مایع دهان به میزان 20 دقیقه نتیجه می دهد، بنابراین نتایج را در طی بازدید اولیه فراهم می کند و امکان مشاوره فوری را فراهم می کند. علاوه بر این، این آزمون برای زنان باردار مفید است که در زمان تحویل و وضعیت سلامتی آنها بعد از مواجه شدن با مایعات بدن از افراد آلوده وضعیت اچ آی وی را نمی دانند.

معرفی

کیت تست خودآزمایی مایع گوارشی HIV با استفاده از یک آزمایش ایمنویسی جریان جانبی جانبی اختصاصی است. مسکن پلاستیکی دستگاه حاوی نوار تست آزمایشگاهی متشکل از چندین ماده است که ماتریس را برای ایمونوکروماتوگرافی نمونه و پلت فرم برای نشان دادن نتایج آزمایش فراهم می کند. نوار آزمون آزمایشی که می تواند از طریق پنجره نتایج آزمایش دستگاه مشاهده شود، حاوی پپتیدهای مصنوعی است که نشان دهنده منطقه حفاظت اچ آی وی در منطقه تست (T) و IgG ضد انسانی بز در ناحیه کنترل (C) است که بر روی غشای نیتروسلولز .

اصل تست

نمونه مایع خوراکی با استفاده از پد تخت در دستگاه تست جمع آوری می شود و سپس به داخل محلول های توسعه دهنده اضافه می شود. در عوض، یک انگشت یا دندان مصنوعی نمونه خون کامل جمع آوری شده و به ویال راه حل توسعه دهنده منتقل می شود و پس از قرار دادن دستگاه آزمایش قرار می گیرد. راه حل توسعه دهنده جریان نمونه را در دستگاه و بر روی نوار تست تسهیل می کند. همانطور که نمونه رقیق از طریق دستگاه جریان می یابد، آن را دوباره پروتئین A معرف رنگ طلایی موجود در دستگاه هیدراته می کند. به عنوان نمونه همچنان به مهاجرت نوار، آن را با منطقه T در تماس است. اگر نمونه حاوی آنتیبادی هایی باشد که با آنتی ژن هایی که بر روی غشای نیترو سلولوز تحمیل می شود، واکنش نشان می دهد، خط قرمز مایل به قرمز بنفش ظاهر می شود و کیفیت آنتی بادی های HIV-1 و / یا HIV-2 را در نمونه نشان می دهد. شدت رنگ خط به طور مستقیم با مقدار آنتیبادی موجود در نمونه متناسب نیست. در ادامه نوار تست، نمونه C منطقه را روبرو می کند. این کنترل رویه ای ساخته شده برای نشان دادن اینکه نمونه به ویال اضافه شده است و مایع به طور مناسب از طریق دستگاه تست مهاجرت می کند. خطی قرمز مایل به قرمز بنفش در طول عملکرد تمام آزمون های معتبر در ناحیه C ظاهر می شود، مثبت یا منفی برای آنتی بادیهای HIV-1 و / یا HIV-2.

نتایج آزمایش ها پس از 20 دقیقه، اما نه بیش از 40 دقیقه پس از معرفی دستگاه تست حاوی نمونه آزمایشی به محلول توسعه دهنده، تفسیر می شود.

روش تست

  1. قبل از آزمایش، لطفا با آب گرم آب گرم بشویید، قبل از جمع آوری نمونه نوشیدن نکنید و یا ننشینید.
  2. پد تخت را بالای دندان قرار دهید در مقابل سموم خارجی. با استفاده از پد تخت، به آرامی سواب در اطراف لثه های بیرونی، هر دو بالا و پایین، یک بار در اطراف. سقف دهان، داخل چشمه یا زبان را سیب نزنید.
  3. پد تخت را به پایه تست بکشید و پد تخت را به داخل لوله از راه حل توسعه اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که پنجره نتیجه رو به جلو حرکت می کند، پد مسطح به انتهای بطری محلول توسعه دهنده لمس می شود.
  4. دو سوراخ در پشت دستگاه تست را پس از قرار دادن آن در محلول توسعه نیاورید. این کار ممکن است باعث نتیجه نامعتبر شود. دستگاه آزمون را در محلول محلول توسعه دهنده بگذارید و یک تایمر را شروع کنید. تست dev9ice را در محل آزمایش قرار ندهید و یا دستگاه تست را از ویال خارج نکنید تا نتایج را بخوانید.
  5. نتایج را بعد از حداقل 20 دقیقه، اما نه بیش از 40 دقیقه در یک منطقه به خوبی روشن، بخوانید.
  6. نتایج را بخوانید: توجه داشته باشید که آیا یک گروه در مقابل "C" و "T" منطقه وجود دارد.

کنترل کیفیت

ویژگی های کنترل داخلی

کیت تست خودآزمایی مایع گوارشی HIV دارای یک کنترل رویه ای است که اعتبار آن را نشان می دهد. یک خط Reddishpurple در منطقه کنترل (C) پنجره Result نشان می دهد که یک نمونه اضافه شده است و سیال به طور مناسب از طریق دستگاه تست مهاجرت می کند. خط کنترل در تمام آزمونهای معتبر ظاهر می شود، مثلا نمونه واکنشی یا غیر فعال است. (به بخش آزمون و تفسیر نتایج آزمون در زیر مراجعه کنید.)

کنترل کیفیت خارجی

HIV کیت خودآزمون مایع خوراکی کنترل به طور جداگانه برای استفاده تنها با کیت خودآزمون مایع مایع در دسترس است. کنترل کیت ها به طور خاص فرموله شده و ساخته شده برای اطمینان از عملکرد تست، و مورد استفاده قرار گیرد برای تایید توانایی خود را به درستی انجام آزمون و تفسیر نتایج. کنترل های مثبت HIV-1 و HIV-2 یک نتیجه آزمایش واکنشی تولید می کنند و برای تولید آزمایش بسیار ضعیف ("T") ساخته شده اند. کنترل منفی یک نتیجه آزمون غیر فعال را تولید می کند. (به بخش تست نتیجه و تفسیر نتایج آزمون در زیر مراجعه کنید.) استفاده از معرفهای کنترل کیت تولید شده توسط هر منبع دیگر ممکن است نتایج مورد نیاز را تولید نکند و بنابراین نیازی به برنامه تضمین کیفیت مناسب برای مایعات دهانی HIV نخواهد داشت. کیت تست خودی

بررسی عملکرد

تشخیص آنتی بادی به HIV-1 در نمونه های مایع شریانی از افراد مبتلا به HIV مثبت

جمع به طور مرتب مثبت واقعی 1
گروه تست نمونه ها واکنش پذیر واکنش پذیر
شناخته شده HIV-1
مثبت 767 762 764 767
ریسک بالا 3150 722 743 73
جمع 3917 834 838 840

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO.، LTD.
تماس: جری مگ
پست الکترونیک: جری @ newlifebiotest .com
تلفن +86 18657312116
SKYPE enetjerry

اطلاعات تماس
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

تماس با شخص: Jerry Meng

تلفن: +8618657312116

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما