شرق شرکت پزشکی جدید زندگی، با مسئولیت محدود.

کیفیت زندگی است

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکیت تست خانه

Tri-Line HIV 1،2، O تست های آزمایشگاهی خانگی نمونه خون نمونه آزمایشی 4 میلیمتری کاست

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
ما تا کنون با کیفیت و خدمات خود راضی هستیم. عملکرد تست HIV آنتی بیوتیکی 1/2 کامل است.

—— کاترینا

من باید بگویم که New Life محصولات با کیفیت بالا را عرضه می کند. FOB، تروپونین I، HIV، HCV، آزمایش سوء مصرف مواد همه در بازار ما بسیار خوب انجام شده است.

—— کلمن

تست IgG IgG / IgM و مالاریا Dengue شما خوب انجام شده است. اکنون ما می خواهیم تست Filariasis خود را در بازار ما امتحان کنیم.

—— پریمو

Tri-Line HIV 1،2، O تست های آزمایشگاهی خانگی نمونه خون نمونه آزمایشی 4 میلیمتری کاست

Tri - Line HIV 1,2,O Home Testing Kits Blood Specimen 4mm Cassette Private Test
Tri - Line HIV 1,2,O Home Testing Kits Blood Specimen 4mm Cassette Private Test Tri - Line HIV 1,2,O Home Testing Kits Blood Specimen 4mm Cassette Private Test Tri - Line HIV 1,2,O Home Testing Kits Blood Specimen 4mm Cassette Private Test Tri - Line HIV 1,2,O Home Testing Kits Blood Specimen 4mm Cassette Private Test

تصویر بزرگ :  Tri-Line HIV 1،2، O تست های آزمایشگاهی خانگی نمونه خون نمونه آزمایشی 4 میلیمتری کاست بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New Life
گواهی: ISO13485,
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5000pcs
جزئیات بسته بندی: 1pc / کیسه، 25pcs / box
زمان تحویل: 20-30 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000000 پیک در ماه
توضیحات محصول جزئیات
رده: تست خانه فرمت: کیت
نمونه: کل خون / سرم / پلاسما زمان تست: 5-15 دقیقه
عمر مفید: 24 ماه کاربرد: HIV 1.2، O home test
دقت: 99.93٪
برجسته:

کیت آزمایش های خانگی خانه

,

کیت های آزمایش بیماری های خانگی

کیت های تست خون آزمایشی HIV / AIDS 1،2 و O سه تایی، مجموعه 4 میلی متری کاست، بسته خصوصی فردی، برای تست خصوصی خودتجهیزات جانبی:

کاست تست ضد عفونی پاک کن لنستر استریل
پینت پرده گازدار استریل درج بسته
بافراستفاده در نظر گرفته شده:


ویروس اچ.آی.تی.تی (کلاسیک / سرم / پلاسما) یک آزمایش ایمن کروماتوگرافی برای شناسایی کیفی آنتی بادیهای ویروسی ایمنی بدن (نوع 1، نوع 2 و زیرمجموعه O) در کل خون، سرم یا پلاسما است. کمک در تشخیص عفونت HIV.


خلاصه و توضیح تست


HIV (ویروس نقص ایمنی بدن انسان) عامل اتيولوژي سندرم کمبود ايمنی دريافت شده (ايدز) است. وییرن توسط یک پاکت چربی احاطه شده است که از غشای سلولی میزبان مشتق شده است. چندین گلیکوپروتئین ویروسی در پاکت هستند. هر ویروس حاوی دو نسخه از RNA های ژنوم حساس مثبت است. HIV-1 از بیماران مبتلا به ایدز و بیماری های مرتبط با ایدز جدا شده است و از افراد سالم با خطر بالقوه بالقوه برای ابتلا به بیماری ایدز. HIV-1 شامل Subtype M و Subtype O است. سویه های بسیار متفاوت واکسن HIV-1 برای اولین بار شناخته شده است. در سال 1990 و به طور پیش فرض بعنوان Subtype O گروه بندی می شود زیرا این تغییرات نشانگرهای گلیکوپروتئین مشابه با HIV-1 را دارد، اما تغییرات اندکی در نشانگر پروتئین دارد. اگر چه به ندرت در مقایسه با HIV-1 و HIV-2، عفونت های ناشی از Subtype O تا کنون در آفریقا (کامرون)، فرانسه و آلمان شناسایی شده است. HIV-2 از بیماران مبتلا به ایدز غرب آفریقا و از افراد بدون علامت مثبت جداسازی شده است. HIV-1، HIV-2 و O-subtype O همه پاسخ های ایمنی را دریافت می کنند. تشخیص آنتی بادی های HIV در سرم، پلاسما یا کل خون، کارآمد ترین است و شیوه رایج برای تعیین اینکه آیا یک فرد در معرض ابتلا به اچ آی وی قرار داشته و یا خون و محصولات خون را برای ویروس اچ آی وی منتشر کرده است. باوجود تفاوت های شخصیت های بیولوژیک، فعالیت های سرولوژیک و توالی ژنوم، HIV-1، HIV-2 و Subtype O قویترین واکنش متقابل آنتی ژنیک .56 اکثر سرم های مثبت HIV-2 را می توان با استفاده از آزمون های سرولوژیک مبتنی بر HIV-1 شناسایی کرد. اچ تی سی اچ.آ.آی تست سریع (کل خون / سرم / پلاسما) یک آزمایش سریع برای شناسایی کیفی وجود آنتی بادی های HIV نوع 1، نوع 2 و / یا زیرمجموعه O در کل نمونه خون، سرم یا پلاسما است


اصل تست


کیت آزمایش سریع (کل خون / سرم / پلاسما) یک آزمایش ایمنی مبتنی بر غشا برای شناسایی آنتی بادی های HIV-1، HIV-2 و زیرمجموعه O در کل خون، سرم یا پلاسما است. غشاء پیش از پوشش با آنتی ژن های نوترکیب HIV در مناطق خط تست، T1 و T2 قرار دارد. خط تست T1 قبل از پوشش با آنتی ژن HIV-1 و زیر تیپ O تست شده و خط تست T2 قبل از پوشش با آنتی ژن HIV-2 قرار دارد. در طی آزمایش، نمونه خون کلیه، سرم یا پلاسما در نوار تست با ذرات پوشش داده شده آنتیژن اچ آی وی واکنش نشان می دهد. سپس مخلوط به وسیله اثر مویرگی به صورت کروماتوگرافی به سمت بالا مهاجرت می کند و با آنتی ژن نوترکیب HIV روی غشاء در منطقه خط تست واکنش می دهد. اگر نمونه حاوی آنتیبادی به HIV-1 و / یا زیرتیپ O یا HIV-2 باشد، یک خط رنگی در منطقه خط تست ظاهر می شود؛ اگر نمونه حاوی آنتیبادی به HIV-1 و / یا زیرتیپ O و HIV-2 باشد، دو خط رنگی در منطقه خط تست ظاهر می شود. هر دو نشان دهنده یک نتیجه مثبت است. اگر نمونه حاوی ویروس HIV-1، زیرمجموعه O و / یا آنتیبادی HIV-2 نباشد، خطوط رنگی در ناحیه خط تست ظاهر نمی شوند و نتیجه منفی را نشان می دهند. برای خدمت به عنوان یک کنترل رویه ای، خط رنگی همیشه در ناحیه خط کنترل ظاهر می شود که نشان می دهد حجم مناسب نمونه نیز اضافه شده است و غشای غشایی رخ داده است.


تفسیر نتایج


مثبت: دو یا سه خط رنگ متمایز ظاهر می شود. یک خط همیشه باید در منطقه خط کنترل (C) ظاهر شود و یکی دیگر از خطوط رنگی ظاهری باید در منطقه (های) خط تست (T1 و / یا T2) ظاهر شود.

* توجه: شدت رنگ در منطقه خط تست (T1 و T2) بسته به غلظت آنتیبادیهای HIV موجود در نمونه متفاوت خواهد بود. بنابراین، هر سایه رنگی در منطقه خط تست (T1 و / یا T2) باید مثبت باشد.

نگران کننده: یک خط رنگی در ناحیه کنترل (C) ظاهر می شود. خطوط واضح رنگی در مناطق خط تست (T1 و T2) ظاهر نمی شوند.

INVALID: خط کنترل نتواند ظاهر شود حجم نمونه کافی و یا تکنیک های رویه نادرست، احتمالا دلایل خطای خط کنترل است. روش را بررسی کنید و تست را با یک دستگاه تست جدید تکرار کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشته باشد، استفاده از کیت تست را بلافاصله قطع کنید و با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید.


محدودیت

  1. کیت آزمایش سریع (کل خون / سرم / پلاسما) اچ آی وی 1.2.O فقط برای استفاده در تشخیص آزمایشگاهی است. آزمون باید برای شناسایی آنتی بادی های HIV در نمونه های کلسترول، سرم یا پلاسما استفاده شود. نه مقدار کمی و نه میزان افزایش آنتیبادیهای HIV می تواند با استفاده از این آزمون کیفی تعیین شود.
  2. اچ.آی.تی.آی تست سریع تست (کل خون / سرم / پلاسما) تنها حضور آنتیبادیهای HIV را در نمونه نشان می دهد و نباید به عنوان تنها معیار برای تشخیص عفونت اچ آی وی استفاده شود.
  3. همانند سایر کاست های تست سریع، تمام نتایج باید همراه با سایر اطلاعات بالینی در دسترس پزشک قرار گیرد.
  4. اگر نتیجه آزمایش منفی است و علائم بالینی همچنان ادامه دارد، آزمایش های اضافی با استفاده از روش های بالینی دیگر توصیه می شود. یک نتیجه منفی در هر زمان امکان بروز عفونت اچ آی وی را از بین نمی برد.


بررسی عملکردتست HIV Rapid Test (کیست کامل / سرم / پلاسما) به طور صحیح نمونه هایی از پانکراس را شناسایی کرده است و با آزمایش HIV پیشرو ELISA HIV با استفاده از نمونه های بالینی مقایسه شده است. نتایج نشان می دهد که حساسیت نسبی کیت تست سریع (کل خون / سرم / پلاسما) اچ آی وی 1.2.O> 9/99 درصد و خصوصیات نسبی 9/99 درصد است.روش الیزا کل نتیجه
HIV 1.2.O کاست سریع تست نتایج مثبت منفی
مثبت 148 2 150
(کل خون / سرم / پلاسما)
منفی 0 1728 1728
کل نتیجه 148 1730 1878
حساسیت نسبی:> 99.9٪ (98.0٪ -100٪) *
نسبتا مشخصی: 99.9٪ (99.6٪ -100٪) *
دقت: 99.9٪ (99.6٪ -100٪) * * فاصله اطمینان 95٪

نکته: حجم نمونه ناکافی یا تکنیک های رویه نادرست، به احتمال زیاد دلیل شکست خط کنترل است. روش را بررسی کنید و تست را با یک دستگاه جدید تکرار کنید. اگر مشکل باقی می ماند، لطفا با نماینده محلی خود تماس بگیرید.

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO.، LTD.
تماس: جری مگ
پست الکترونیک: جری @ newlifebiotest .com
تلفن +86 18657312116
SKYPE enetjerry

اطلاعات تماس
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

تماس با شخص: Jerry Meng

تلفن: +8618657312116

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما