شرق شرکت پزشکی جدید زندگی، با مسئولیت محدود.

کیفیت زندگی است

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکیت تست سوء مصرف مواد

4mm نوار THC ماری جوانا کیت تست مواد مخدر 3mm کاست بصری اصلاح نتایج Reding

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
ما تا کنون با کیفیت و خدمات خود راضی هستیم. عملکرد تست HIV آنتی بیوتیکی 1/2 کامل است.

—— کاترینا

من باید بگویم که New Life محصولات با کیفیت بالا را عرضه می کند. FOB، تروپونین I، HIV، HCV، آزمایش سوء مصرف مواد همه در بازار ما بسیار خوب انجام شده است.

—— کلمن

تست IgG IgG / IgM و مالاریا Dengue شما خوب انجام شده است. اکنون ما می خواهیم تست Filariasis خود را در بازار ما امتحان کنیم.

—— پریمو

4mm نوار THC ماری جوانا کیت تست مواد مخدر 3mm کاست بصری اصلاح نتایج Reding

4mm Strip THC Marijuana Drug Test Kit 3mm Cassette Convenient Visual Reding Result
4mm Strip THC Marijuana Drug Test Kit 3mm Cassette Convenient Visual Reding Result 4mm Strip THC Marijuana Drug Test Kit 3mm Cassette Convenient Visual Reding Result

تصویر بزرگ :  4mm نوار THC ماری جوانا کیت تست مواد مخدر 3mm کاست بصری اصلاح نتایج Reding بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New Life
گواهی: ISO13485, CE
شماره مدل: سفره / کاست / نوار
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5000pcs
قیمت: USD0.5-USD5
جزئیات بسته بندی: 1pc / کیسه، 25pcs / box
زمان تحویل: 20-30 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000000pcs / month
توضیحات محصول جزئیات
روش: طلا کلوئیدی فرمت: 4 میلیمتر / 3 میلیمتر
نمونه: ادرار زمان تست: 5-15 دقیقه
عمر مفید: 24 ماه کاربرد: THC
برجسته:

,

,

accurate drug test kits

تست داروی ماریجوانا نوار تست سریع، نوار 4 میلی متری تشخیص ماری جوانا در ادرار، روش سریع و طلایی کلوئیدی


استفاده در نظر گرفته شده

THC (D9-tetrahydrocannabinol) ماده اولیه فعال در کانابینوئید (ماری جوانا) است. هنگامی که سیگار کشیدن یا تزریق خوراکی به صورت طبیعی انجام می شود، اثرات بی نظیری ایجاد می کند. کاربران حافظه کوتاه مدت را مختل کرده و یادگیری را کاهش داده اند. آنها همچنین ممکن است قسمت هایی از سردرگمی و اضطراب را تجربه کنند. مصرف طولانی مدت نسبتا سنگین ممکن است با اختلالات رفتاری همراه باشد. حداکثر اثر ماری جوانا سیگار کشیدن در 20 تا 30 دقیقه و مدت 90 تا 120 دقیقه پس از یک سیگار رخ می دهد. سطح متابولیت های ادرار در عرض چند ساعت در معرض قرار می گیرد و در مدت 3-10 روز پس از سیگار کشیدن قابل تشخیص است. متابولیت اصلی منتقل شده در ادرار 11-nor-D9-tetrahydrocannabinol-9-carboxylic acid (D9-THC-COOH) است.
تست نوار ماری جوانا THC (ادرار) یک آزمایش سریع غربالگری ادرار است که می تواند بدون استفاده از ابزار انجام شود. این آزمون از یک آنتیبادی مونوکلونال استفاده می کند تا به طور انتخابی سطح ماری جوانا را در ادرار تشخیص دهد. تست نوار ماری جوانا (ادرار) THC یک نتیجه مثبت می دهد وقتی که غلظت ماری جوانا در ادرار بیش از 50 نانوگرم در میلی لیتر باشد. این پیشنهاد غربالگری برای نمونه های مثبت که توسط اداره سوء مصرف مواد و خدمات بهداشت روان (SAMHSA، USA) تعیین شده است.

پارامتر کالیبراسیون قطع (ng / mL)
THC (ماری جوانا) ماری جوانا 50اصل تست

تست نوار ماری جوانا THC (ادرار) یک روش ایمونواسی کروماتوگرافی سریع بر اساس اصل اتصال رقابتی است. مواد مخدر که ممکن است در نمونه ادرار وجود داشته باشد، در برابر آنتی بادی برای اتصال به محلول اتصال به مواد مخدر رقابت می کند.
در طی آزمایش، نمونه ادرار به وسیله عمل مویرگ مهاجرت می کند. ماری جوانا، اگر در نمونه ادرار زیر 50 نانوگرم بر میلی لیتر باشد، سایت های اتصال آنزیم های پوشش داده شده آنتی بادی در نوار تست را اشباع نمی کند. سپس ذرات پوشش داده شده توسط آنتی بادی توسط مونوژئید ماریجوانا گرفته می شود و یک خط رنگی قابل مشاهده در منطقه خط تست نشان داده می شود. اگر سطح ماری جوانا بیش از 50 نانوگرم بر میلی لیتر باشد، خط رنگی در منطقه خط تست وجود نخواهد داشت، زیرا تمام سایتهای اتصال آنتی بادی ضد مریوانا را اشباع خواهد کرد.
یک نمونه ادرار مثبت دارو خط تولید رنگی را در ناحیه خط تست به علت رقابت مواد مخدر ایجاد نمی کند، در حالی که یک نمونه ادرار منفی مواد مخدر یا نمونه ای که حاوی غلظت دارو کمتر از برش است، یک خط را در خط تست تولید می کند منطقه برای خدمت به عنوان یک کنترل رویه ای، خط رنگی همیشه در ناحیه خط کنترل ظاهر می شود که نشان می دهد حجم مناسب نمونه نیز اضافه شده است و غشای غشایی رخ داده است.


جهت استفاده

قبل از استفاده آزمایش ها، نمونه ها و / یا کنترل را به دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسانید.
آزمون را از کیسه مهر و موم شده خود بردارید و آن را روی سطحی تمیز و مرتب قرار دهید. برچسب آزمون با شناسایی بیمار یا کنترل. برای بهترین نتایج، آزمایش باید ظرف یک ساعت انجام شود.
با استفاده از یک پیپت یکبار مصرف، 3 قطره نمونه (تقریبا 120 میلی لیتر) را به خوب (S) دستگاه نمونه دستگاه انتقال دهید و تایمر را شروع کنید.
اجتناب از حباب های هوا در حوض نمونه (S)، و هیچ راه حل برای منطقه نتیجه اضافه نکنید.
همانطور که آزمایش شروع می شود، رنگ در سراسر غشاء مهاجرت می کند.
منتظر باند (ها) رنگی ظاهر شوید. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 8 دقیقه تفسیر نکنید

تفسیر نتایج

(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)
نکته: * یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خطوط رنگی در منطقه تست (T) ظاهر می شود. این نتیجه منفی بدان معنی است که غلظت در نمونه ادرار کمتر از سطوح تعیین شده برای یک آزمایش خاص است.
* توجه: سایه خطوط رنگی (های) در منطقه تست (T) ممکن است متفاوت باشد. نتیجه باید هر بار که یک خط ضعیف وجود دارد منفی باشد.
POSITIVE: یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خط NO در ناحیه تست (T) ظاهر می شود. نتیجه مثبت بدین معنی است که غلظت دارو در نمونه ادرار بیشتر از حد تعیین شده برای یک دارو خاص است.
INVALID: خط در خط کنترل (C) نمایش داده نمی شود. حجم نمونه کافی و یا تکنیک های پردازش نادرست، احتمالا دلایل خطای خط کنترل است. دستورالعمل ها را دوباره بخوانید و تست را با یک کارت آزمون جدید تکرار کنید. اگر نتیجه هنوز نامعتبر است، با سازنده خود تماس بگیرید.


کنترل کیفیت

کنترل رویه ای در آزمون وجود دارد. یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود
(C) یک کنترل داخلی رویه ای محسوب می شود. این حجم نمونه کافی، غلظت غشاء مناسب و روش صحیح رویه را تایید می کند.
استانداردهای کنترل با این کیت ارائه نمی شود. با این حال، توصیه می شود که کنترل های مثبت و منفی به عنوان آزمایشگاه خوب آزمایش برای تایید روش آزمون و برای بررسی عملکرد آزمون مناسب مورد آزمایش قرار گیرد.

ویژگی های عملکرد


حساسیت تحلیلی

یک مخزن ادراری بدون مواد مخدر با غلظت 0 ng / mL، 25 نانوگرم در میلی لیتر، 37.5 نانوگرم در میلی لیتر، 50 نانوگرم در میلی لیتر، 62.5 نانوگرم در میلی لیتر، 75 نانوگرم در میلی لیتر و 100 نانوگرم در میلی لیتر در میآورد. نتیجه نشان می دهد دقت 99٪ در 50٪ بالاتر و 50٪ در حد پایین تر از حد مجاز است. نتایج در جدول 2 زیر ارائه شده است.

جدول 2 : خلاصه حساسیت تحلیلی

11- nor- D 9 -THC-9 COOH غلظت (ng / mL) درصد قطع n نتیجه بصری
منفی مثبت
0 0 30 30 0
25 -50٪ 30 30 0
37.5 -25٪ 30 12 18
50 قطع کردن 30 12 18
62.5 + 25٪ 30 1 29
75 + 50٪ 30 1 29
100 + 100٪ 30 0

30نتيجه گيري: همانطور كه ​​در جدول بالا نشان داده شده است: تمام نمونه هايي كه غلظت THC برابر يا غير از 25ng / mL است، نتايج منفي نشان مي دهد، تمام نمونه ها با غلظت THN 50ng / ml به عنوان "+/-" شناسايي مي شوند و تمام نمونه ها با غلظت THC برابر است یا بیشتر از 75ng / mL نتایج مثبت نشان داد. بنابراین، غلظت برش THC یک نوار آزمون ماری جوانا (ادرار) به ترتیب 50ng / mL THC تعیین می شود.

مشخصات تحلیلی

جدول 3 تركيباتي را كه به طور مثبت در ادرار توسط نوار تست ماري جوانا THC (ادرار) در 5 دقيقه تشخيص داده مي شود، و غلظت هايي كه در آنها تشخيص داده مي شود.


جدول 3 : ویژگی تحلیلی

ترکیب غلظت (ng / mL)
کانابینول 20،000
11-nor-D 8 -THC-9 COOH 30
11-nor-D 9 -THC-9 COOH 50
D 8 -THC 15،000
D 9 -THC 15،000


ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO.، LTD.
تماس: جری مگ
پست الکترونیک: جری @ newlifebiotest .com
تلفن +86 18657312116
SKYPE enetjerry

اطلاعات تماس
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

تماس با شخص: Jerry Meng

تلفن: +8618657312116

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما