شرق شرکت پزشکی جدید زندگی، با مسئولیت محدود.

کیفیت زندگی است

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکیت تست سوء مصرف مواد

کیت تست دارویی OPI نوار تست سریع، نوار تست 4mm. نمونه ادرار برای Opiates، روش کلوئیدی طلا

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
ما تا کنون با کیفیت و خدمات خود راضی هستیم. عملکرد تست HIV آنتی بیوتیکی 1/2 کامل است.

—— کاترینا

من باید بگویم که New Life محصولات با کیفیت بالا را عرضه می کند. FOB، تروپونین I، HIV، HCV، آزمایش سوء مصرف مواد همه در بازار ما بسیار خوب انجام شده است.

—— کلمن

تست IgG IgG / IgM و مالاریا Dengue شما خوب انجام شده است. اکنون ما می خواهیم تست Filariasis خود را در بازار ما امتحان کنیم.

—— پریمو

کیت تست دارویی OPI نوار تست سریع، نوار تست 4mm. نمونه ادرار برای Opiates، روش کلوئیدی طلا

Drug Test kits OPI Rapid  Test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Opiates, Gold colloidal method
Drug Test kits OPI Rapid  Test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Opiates, Gold colloidal method Drug Test kits OPI Rapid  Test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Opiates, Gold colloidal method

تصویر بزرگ :  کیت تست دارویی OPI نوار تست سریع، نوار تست 4mm. نمونه ادرار برای Opiates، روش کلوئیدی طلا بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New Life
گواهی: ISO13485, CE
شماره مدل: سفره / کاست / نوار
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5000pcs
قیمت: USD0.5-USD5
جزئیات بسته بندی: 1pc / کیسه، 25pcs / box
زمان تحویل: 20-30 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000000pcs / month
توضیحات محصول جزئیات
مسیر: طلا کلوئیدی فرمت: DIPCARD 3 میلی متری
نمونه: ادرار زمان تست: 5-15 دقیقه
عمر مفید: 24 ماه کاربرد: OPI
برجسته:

,

,

accurate drug test kits

کیت تست دارویی OPI نوار تست سریع، نوار تست 4 میلی متر. نمونه ادرار برای Opiates، روش کلوئیدی طلا


استفاده در نظر گرفته شده


اپی تيپ به هر دارويي که از کشت خشخاش، از جمله محصولات طبيعي، مورفين و کدئين و داروهاي نيمه سنتيک مانند هروئين مشتق شده است، اشاره دارد. اپيوئيد به طور كلي تر است، با اشاره به هر دارويي كه بر روي گيرنده اپيوئيد عمل مي كند.
داروهای ضد افسردگی اپوئیدی شامل یک گروه بزرگ از مواد هستند که کنترل فشار را با افسردگی سیستم عصبی مرکزی کنترل می کنند. دوزهای بالایی از مورفین می تواند سطوح تحمل بالا و وابستگی فیزیولوژیکی را در کاربران تولید کند و ممکن است منجر به سوء مصرف مواد شود. مورفین غیر متابولیزه دفع می شود و همچنین مهم ترین متابولیک کدئین و هروئین است. مورفین چندین روز پس از یک دوز تریاک قابل تشخیص است
نوار آزمایش OPI One Step Opiate (ادرار) یک آزمایش سریع غربالگری ادرار است که می تواند بدون استفاده از یک ابزار انجام شود. تست با استفاده از یک آنتی بادی منوکلونال به طور انتخابی سطح مورفین را در ادرار تشخیص می دهد. نوار آزمایش OPI One Step Opiate (ادرار) نتیجه مثبتی می دهد وقتی که مورفین در ادرار بیش از 2،000 نانوگرم در میلی لیتر باشد. این پیشنهاد غربالگری برای نمونه های مثبت که توسط اداره سوء مصرف مواد و خدمات بهداشت روان (SAMHSA، USA) تعیین شده است.

پارامتر کالیبراسیون قطع (ng / mL)
OPI 2000 (Opiates) مخالفت 2000اصل تست

نوار آزمایش OPIA One Step Opiate (ادرار) یک روش ایمونواسی کروماتوگرافی سریع بر اساس اصل اتصال رقابتی است. مواد مخدر که ممکن است در نمونه ادرار وجود داشته باشد، در برابر آنتی بادی برای اتصال به محلول اتصال به مواد مخدر رقابت می کند.
در طی آزمایش، نمونه ادرار به وسیله عمل مویرگ مهاجرت می کند. مورفین، اگر در نمونه ادرار کمتر از 2،000 نانوگرم در میلی لیتر باشد، محل های اتصال ذرات پوشش داده شده آنتی بادی را در نوار آزمون اشباع نمی کند. سپس ذرات پوشش داده شده با آنتی بادی به وسیله مونوژن مورفین immobilized و یک خط رنگی قابل مشاهده در منطقه خط تست نشان داده خواهد شد. اگر سطح مورفین بیش از 2000 نانوگرم در میلیلیتر باشد، خط رنگی در منطقه خط تست وجود نخواهد داشت، زیرا تمام سایتهای اتصال آنتیبادیهای ضد مورفین را اشباع خواهد کرد.
یک نمونه ادرار مثبت دارو یک خط رنگی را در منطقه خط تست تولید نمی کند، در حالی که یک نمونه ادرار مواد مخدر یا یک نمونه حاوی یک داروی در غلظت کمتر از حد مجاز، یک خط رنگی را در منطقه خط تست تولید می کند . برای خدمت به عنوان یک کنترل رویه ای، یک خط رنگی همیشه در ناحیه خط کنترل ظاهر می شود، که نشان می دهد حجم مناسب نمونه نیز اضافه شده است و ضایعات غشایی رخ داده است.

جهت استفاده

قبل از استفاده آزمایش ها، نمونه ها و / یا کنترل را به دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسانید.
آزمون را از کیسه مهر و موم شده خود بردارید و آن را روی سطحی تمیز و مرتب قرار دهید. برچسب آزمون با شناسایی بیمار یا کنترل. برای بهترین نتایج، آزمایش باید ظرف یک ساعت انجام شود.
با استفاده از یک پیپت یکبار مصرف، 3 قطره نمونه (تقریبا 120 میلی لیتر) را به خوب (S) دستگاه نمونه دستگاه انتقال دهید و تایمر را شروع کنید.
اجتناب از حباب های هوا در حوض نمونه (S)، و هیچ راه حل برای منطقه نتیجه اضافه نکنید.
همانطور که آزمایش شروع می شود، رنگ در سراسر غشاء مهاجرت می کند.
منتظر باند (ها) رنگی ظاهر شوید. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 8 دقیقه تفسیر نکنید

تفسیر نتایج

(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)
نکته: * یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خطوط رنگی در منطقه تست (T) ظاهر می شود. این نتیجه منفی بدان معنی است که غلظت در نمونه ادرار کمتر از سطوح تعیین شده برای یک آزمایش خاص است.
* توجه: سایه خطوط رنگی (های) در منطقه تست (T) ممکن است متفاوت باشد. نتیجه باید هر بار که یک خط ضعیف وجود دارد منفی باشد.
POSITIVE: یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خط NO در ناحیه تست (T) ظاهر می شود. نتیجه مثبت بدین معنی است که غلظت دارو در نمونه ادرار بیشتر از حد تعیین شده برای یک دارو خاص است.
INVALID: خط در خط کنترل (C) نمایش داده نمی شود. حجم نمونه کافی و یا تکنیک های پردازش نادرست، احتمالا دلایل خطای خط کنترل است. دستورالعمل ها را دوباره بخوانید و تست را با یک کارت آزمون جدید تکرار کنید. اگر نتیجه هنوز نامعتبر است، با سازنده خود تماس بگیرید.


کنترل کیفیت

کنترل رویه ای در آزمون وجود دارد. یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود
(C) یک کنترل داخلی رویه ای محسوب می شود. این حجم نمونه کافی، غلظت غشاء مناسب و روش صحیح رویه را تایید می کند.
استانداردهای کنترل با این کیت ارائه نمی شود. با این حال، توصیه می شود که کنترل های مثبت و منفی به عنوان آزمایشگاه خوب آزمایش برای تایید روش آزمون و برای بررسی عملکرد آزمون مناسب مورد آزمایش قرار گیرد.

ویژگی های عملکرد

حساسیت تحلیلی
یک مخزن ادراری بدون مواد مخدر با غلظت های زیر 0 ng / ml، 1000 ng / ml، 1500 ng / ml، 2000 ng / ml، 2500 ng / ml، 3000 ng / ml و 4،000 ng / نتایج نشان می دهد دقت 99٪ در 50٪ بالاتر و 50٪ در حد پایین تر از حد مجاز است. نتایج در جدول 2 زیر ارائه شده است.


جدول 2 : خلاصه حساسیت تحلیلی


غلظت OPI (ng / mL) درصد قطع n نتیجه بصری
منفی مثبت
0 0 30 30 0
1،000 -50٪ 30 30 0
1،500 -25٪ 30 30 0
2000 قطع کردن 30 13 17
2،500 + 25٪ 30 4 26
3000 + 50٪ 30 0 30
4،000 + 100٪ 30 0 30


نتيجه گيري: همان طور كه ​​در جدول بالا نشان داده شده است: تمام نمونه هايي كه غلظت OPI برابر يا كمتر از 1000 نانوت بر متر مي باشد، نتايج منفي نشان مي دهد. تمام نمونه ها با غلظت OPI 2000 نان / ميلي ليتر به عنوان «+/-» شناسايي شده اند و تمام نمونه ها با OPI غلظت برابر یا بیشتر از 3000 نانومتر در میلی لیتر نتایج مثبت نشان داد. بنابراین، غلظت قطع OPI One Step Opiate Test (ادرار) تعیین می شود 2،000 ng / mL OPI.


مشخصات تحلیلی

جدول 3 تركيباتي را نشان مي دهد كه در آزمايش OPI يك مرحله اپي تي (ادرار) در 5 دقيقه با ادرار مشخص مي شوند و غلظت هايي كه در آنها تشخيص داده مي شود.


جدول 3 : ویژگی تحلیلی

ترکیب غلظت (ng / mL) ترکیب غلظت (ng / mL)
کدئین 2000 مورفین 2000
اتیل مورفین 5،000 نور کادئین 12،500
هیدروکودون 12،500 نورمرفون 50،000
هیدرومورفون 5،000 اکسی کدون 25،000
لورفانول 75،000 اکسیمورفون 25،000
6-monoacetylmorphine 5،000 پروکایین 150،000
مورفین 3-bD-گلوکوروناید 2000 Thebeine 100،000

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO.، LTD.
تماس: جری مگ
پست الکترونیک: جری @ newlifebiotest .com
تلفن +86 18657312116
SKYPE enetjerry

اطلاعات تماس
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

تماس با شخص: Jerry Meng

تلفن: +8618657312116

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما