شرق شرکت پزشکی جدید زندگی، با مسئولیت محدود.

کیفیت زندگی است

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکیت تست سوء مصرف مواد

کیت تست سوء مصرف مواد الکل، مجموعه کیت تست دارویی بزاق 4 میلیمتر طلا کلوئیدی

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
ما تا کنون با کیفیت و خدمات خود راضی هستیم. عملکرد تست HIV آنتی بیوتیکی 1/2 کامل است.

—— کاترینا

من باید بگویم که New Life محصولات با کیفیت بالا را عرضه می کند. FOB، تروپونین I، HIV، HCV، آزمایش سوء مصرف مواد همه در بازار ما بسیار خوب انجام شده است.

—— کلمن

تست IgG IgG / IgM و مالاریا Dengue شما خوب انجام شده است. اکنون ما می خواهیم تست Filariasis خود را در بازار ما امتحان کنیم.

—— پریمو

کیت تست سوء مصرف مواد الکل، مجموعه کیت تست دارویی بزاق 4 میلیمتر طلا کلوئیدی

Alcohol Drug Abuse Test Kit , Medical Saliva Drug Test Kit 4mm Gold Colloidal
Alcohol Drug Abuse Test Kit , Medical Saliva Drug Test Kit 4mm Gold Colloidal Alcohol Drug Abuse Test Kit , Medical Saliva Drug Test Kit 4mm Gold Colloidal

تصویر بزرگ :  کیت تست سوء مصرف مواد الکل، مجموعه کیت تست دارویی بزاق 4 میلیمتر طلا کلوئیدی بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New Life
گواهی: ISO13485, CE
شماره مدل: سفره / کاست / نوار
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5000pcs
قیمت: USD0.5-USD5
جزئیات بسته بندی: 1pc / کیسه، 25pcs / box
زمان تحویل: 20-30 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000000pcs / month
توضیحات محصول جزئیات
روش: طلا کلوئیدی فرمت: نوار
نمونه: ادرار زمان تست: 5-15 دقیقه
عمر مفید: 24 ماه کاربرد: الکل
برجسته:

,

,

accurate drug test kits

بزرگی الکل سریع تست، 4 میلی متر نوار طلا کلوئیدی، پزشکی و یا پلیس ما، به راحتی و به سرعت استفاده کنید

نمونه: بزاق

من عاشق شدم

آزمایش الکل با بزاق یک روش سریع و بسیار حساس برای تشخیص الکل در بزاق است و تقریبی از میزان الکل خون نسبی را ارائه می دهد. این تست یک صفحه اولیه را فقط فراهم می کند. برای به دست آوردن نتایج تحلیلی تایید، باید روش شیمیایی متناوب با خاصیت بیشتری استفاده شود. توجه بالینی و قضاوت حرفه ای باید به هر نتیجه روی صفحه نمایش تست اعمال شود، به ویژه هنگامی که صفحه نمایش مثبت نشان داده شده است.

خلاصه

دو سوم همه بزرگسالان الکل مصرف می کنند. غلظت الکل خون که در آن فرد دچار اختلال می شود متغیر وابسته به فرد است. هر فرد دارای پارامترهای خاصی است که بر روی سطح اختلالات مانند اندازه، وزن، عادات غذا خوردن و تحمل الکل تاثیر می گذارد. مصرف نامناسب الکل می تواند عامل بسیاری در حوادث، صدمات و شرایط پزشکی باشد.

اصل تست

به خوبی ثابت شده است که غلظت الکل در بزاق نسبت به مقدار خون قابل مقایسه است. 2،3 آزمایش تست بزاق حاوی یک نوار پلاستیکی با یک صفحه واکنش در نوک متصل است. در تماس با محلول های الکل، پد واکنش به سرعت رنگ را بسته به غلظت موجود در الکل ارائه می دهد. پد یک شیمی فاز جامد استفاده می کند که از واکنش آنزیمی بسیار خاصی استفاده می کند.

آزمایش الکل بافت بزاق بر اساس اصل اتصال رقابتی است. مواد مخدر که ممکن است در نمونه مایع خوراکی حضور داشته باشند در برابر آنتی بادی خاص خود برای محل اتصال آنها رقابت می کنند. در طول آزمایش، بخشی از نمونه مایع خوراکی با عمل مویرگ به سمت بالا مهاجرت می کند. یک داروی، اگر در نمونه مایع خوراکی زیر غلظت برش آن قرار گیرد، سایت های اتصال آنتی بادی خاصی را اشباع نمی کند. سپس آنتی بادی مخلوط با ترکیب پروتئین دارویی واکنش نشان می دهد و خط رنگی قابل مشاهده در منطقه خط تست (نوار T) نوار خاصی نشان داده می شود. حضور داروی بالاتر از غلظت قطع در نمونه مایع خوراکی، تمام سایت های اتصال آنتی بادی را اشباع می کند. بنابراین، خط رنگی در منطقه خط تست شکل نخواهد گرفت. یک نمونه مایع خوراکی مایع خوراکی خطوط رنگی را در ناحیه خط تست خاصی از نوار ایجاد نمی کند، در حالی که یک نمونه مایع خوراکی مایع خوراکی، به علت عدم وجود مواد مخدر، یک خط را در منطقه آزمایش ایجاد می کند رقابت. برای خدمت به عنوان یک کنترل رویه ای، خط رنگی همیشه در ناحیه کنترل (c) نشان داده می شود، که نشان می دهد حجم مناسب نمونه نیز اضافه شده است و ضایعات غشایی رخ داده است.

DIRE CTIONS برای استفاده

اجازه دهید نوار روکش شده را قبل از آزمایش به دمای اتاق (15-27 درجه سانتیگراد) تعادل دهید.

  1. از قرار دادن هر چیز در دهان برای پانزده (15) دقیقه قبل از شروع آزمایش، اجتناب کنید. این شامل نوشیدنی های غیر الکلی، محصولات تنباکو، قهوه، قارچ های تنفسی و غذا و غیره است.
  2. بسته فویل را باز کنید و دستگاه را خارج کنید. پد واکنشی را در انتهای نوار تست مشاهده کنید. اگر پد واکنش قبل از استفاده از نمونه بزاق رنگ آبی داشته باشد، از آن استفاده نکنید.
  3. برای جمع آوری نمونه، دستورالعمل های روش در صفحه 2 این بسته بندی را وارد کنید.
  4. پد واکنش را با بزاق مخلوط کنید. (معمولا 6-8 ثانیه طول می کشد تا اشباع شود.) بلافاصله پس از برنامه بزاق شروع به تایمر کنید. خواندن نتیجه را در دو (2) دقیقه. مقایسه رنگ پد واکنش با نمودار رنگ ارائه شده برای تعیین سطح الکل نسبت خون.

تفسیر نتایج

مثبت: آزمون الکل القایی باعث تغییر رنگ در حضور الکل بزاق می شود. رنگ این رنگ از رنگ آبی رنگ در 02/0 درصد نسبت غلظت الکل خون به رنگ آبی تیره است و نزدیک به 30 درصد غلظت الکل خون مرتبط است. پد های رنگی در این محدوده ارائه شده اند تا تقریبی غلظت الکل خون نسبی را فراهم کنند. تست ممکن است رنگ هایی را که بین پد های رنگی مجاور وجود دارد، تولید کند.

نه الف: تست الکل با بزاق بسیار حساس به الکل است. یک رنگ آبی که سبکتر از پد رنگ 0.02٪ است، باید به عنوان مثبت بودن در حضور الکل در بزاق، اما کمتر از 0.02٪ الکل خون نسبی باشد.

نکته: هنگامی که تست الکوال بزاق نشان دهنده تغییر رنگ نیست، این باید به عنوان یک نتیجه منفی تفسیر شود که نشان می دهد الکل تشخیص داده نشده است.

من nvalid: اگر پد رنگ به رنگ آبی قبل از استفاده از نمونه بزاق، از آزمون استفاده نکنید.

نه الف: نتیجه ای که لبه های بیرونی پد رنگ رنگ کمی ایجاد می کند اما اکثر پد ها بی رنگ هستند، آزمایش باید تکرار شود تا اشباع کامل پد با بزاق کامل شود. تست قابل استفاده مجدد نیست

کنترل کیفیت

کنترل رویه ای در آزمون وجود دارد. خطی که در ناحیه کنترل ظاهر می شود کنترل داخلی رویه ای است. این حجم نمونه کافی، غلظت غشاء مناسب و روش صحیح رویه را تایید می کند.

استانداردهای کنترل با این کیت ارائه نمی شود. با این حال، توصیه می شود که کنترل های مثبت و منفی به عنوان آزمایشگاه خوب آزمایش برای تایید روش آزمون و برای بررسی عملکرد آزمون مناسب مورد آزمایش قرار گیرد.

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO.، LTD.
تماس: جری مگ
پست الکترونیک: جری @ newlifebiotest .com
تلفن +86 18657312116
SKYPE enetjerry

اطلاعات تماس
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

تماس با شخص: Jerry Meng

تلفن: +8618657312116

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما