شرق شرکت پزشکی جدید زندگی، با مسئولیت محدود.

کیفیت زندگی است

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکیت تست سوء مصرف مواد

کیت تست مواد مخدر نوار تست AMP Rapid، نوار تست 4 میلی متر. نمونه ادرار برای آمفتامین، روش کلوئیدی طلا

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
ما تا کنون با کیفیت و خدمات خود راضی هستیم. عملکرد تست HIV آنتی بیوتیکی 1/2 کامل است.

—— کاترینا

من باید بگویم که New Life محصولات با کیفیت بالا را عرضه می کند. FOB، تروپونین I، HIV، HCV، آزمایش سوء مصرف مواد همه در بازار ما بسیار خوب انجام شده است.

—— کلمن

تست IgG IgG / IgM و مالاریا Dengue شما خوب انجام شده است. اکنون ما می خواهیم تست Filariasis خود را در بازار ما امتحان کنیم.

—— پریمو

کیت تست مواد مخدر نوار تست AMP Rapid، نوار تست 4 میلی متر. نمونه ادرار برای آمفتامین، روش کلوئیدی طلا

Drug Test kits AMP Rapid  test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Amphetamine, Gold colloidal method
Drug Test kits AMP Rapid  test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Amphetamine, Gold colloidal method Drug Test kits AMP Rapid  test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Amphetamine, Gold colloidal method

تصویر بزرگ :  کیت تست مواد مخدر نوار تست AMP Rapid، نوار تست 4 میلی متر. نمونه ادرار برای آمفتامین، روش کلوئیدی طلا بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New Life
گواهی: ISO13485, CE
شماره مدل: سفره / کاست / نوار
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5000pcs
قیمت: USD0.5-USD5
جزئیات بسته بندی: 1pc / کیسه، 25pcs / box
زمان تحویل: 20-30 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000000pcs / month
توضیحات محصول جزئیات
روش: طلا کلوئیدی فرمت: نوار 4mm / 3mm
نمونه: ادرار زمان تست: 5-15 دقیقه
عمر مفید: 24 ماه کاربرد: AMP
برجسته:

,

,

drug test strips

کیت تست مواد مخدر نوار تست AMP Rapid، نوار تست 4 میلی متر. نمونه ادرار برای آمفتامین، روش کلوئیدی طلااستفاده در نظر گرفته شده

آمفتامین یک ماده کنترل شده در زمانبندی دوم است که به صورت تجویزی در دسترس است (Dexedrine®) و همچنین در بازار غیرقانونی موجود است. آمفتامین یک کلاس از مواد سمپاتومیمتیک قوی با کاربردهای درمانی است. آنها از لحاظ شیمیایی به کاتکولامین های طبیعی بدن انسان مربوط می شوند: اپی نفرین و نوراپی نفرین. دوزهای حاد بالقوه منجر به افزایش تحریک سیستم عصبی مرکزی شده و سبب ایجاد ناامیدی، هوشیاری، کاهش اشتها و افزایش انرژی و قدرت می شود. پاسخ های قلبی عروقی به آمفتامین شامل افزایش فشار خون و آریتمی قلبی است. پاسخ های حادتر اضطراب، پارانوایی، توهم، و رفتار روان پریشی ایجاد می کنند. اثرات آمفتامین به طور کلی 4 تا 4 ساعت بعد از مصرف ادامه می یابد و این دارو نیمه عمر 24-24 ساعت در بدن است. حدود 30 درصد از آمفتامین ها در ادرار در فرم بدون تغییر، با باقی مانده به عنوان مشتقات hydroxylated و deaminated دفع می شود.
نوار تست AMF One Step Amphthamina (ادرار) یک آزمایش سریع غربالگری ادرار است که می تواند بدون استفاده از یک ابزار انجام شود. آزمایش با استفاده از یک آنتیبادی مونوکلونال به طور انتخابی سطح بالای آمفتامین در ادرار را تشخیص می دهد. نوار تست AMF یک مرحله آمفتامین (ادرار) نتیجه ای مثبت می دهد زمانی که آمفتامین در ادرار بیش از 1000 نانوگرم در میلی لیتر

تست سریع تست AMP (ادرار) یک روش ایمن سازی تشخیص سریع برای تشخیص کیفی و پیش بینی کننده آمفتامین در نمونه های ادرار انسان در غلظت های پایین تر است که در زیر آورده شده است:

پارامتر کالیبراسیون قطع (ng / mL)
AMP (آمفتامین)

دی آمفتامین

1،000اصل تست

نوار تست AMF یک مرحله آمفتامین (ادرار) یک روش ایمونواسی کروماتوگرافی سریع بر اساس اصل اتصال رقابتی است. مواد مخدر که ممکن است در نمونه ادرار وجود داشته باشد، در برابر آنتی بادی برای اتصال به محلول اتصال به مواد مخدر رقابت می کند.

در طی آزمایش، نمونه ادرار به وسیله عمل مویرگ مهاجرت می کند. آمفتامین، اگر در نمونه ادرار کمتر از 1000 نانوگرم در میلی لیتر باشد، محل اتصال به ذرات پوشش داده شده آنتی بادی را در نوار آزمون اشباع نمی کند. سپس ذرات پوشش داده شده با آنتی بادی به وسیله امولسیون آمبوتیامین متحمل می شوند و یک خط رنگی قابل مشاهده در منطقه خط آزمون نشان داده می شود. اگر سطح آمفتامین بیش از 1000 نانوگرم در میلی لیتر باشد، خط رنگی در منطقه خط تست وجود نخواهد داشت، زیرا تمام سایتهای اتصال آنتیبادی های ضد آمفتامین را اشباع می کند.

یک نمونه ادرار مثبت دارو یک خط رنگی را در منطقه خط تست تولید نمی کند، در حالی که یک نمونه ادرار مواد مخدر یا یک نمونه حاوی یک داروی در غلظت کمتر از حد مجاز، یک خط رنگی را در منطقه خط تست تولید می کند . برای خدمت به عنوان یک کنترل رویه ای، یک خط رنگی همیشه در ناحیه خط کنترل ظاهر می شود، که نشان می دهد حجم مناسب نمونه نیز اضافه شده است و ضایعات غشایی رخ داده است.


جهت استفادهقبل از استفاده آزمایش ها، نمونه ها و / یا کنترل را به دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسانید.
آزمون را از کیسه مهر و موم شده خود بردارید و آن را روی سطحی تمیز و مرتب قرار دهید. برچسب آزمون با شناسایی بیمار یا کنترل. برای بهترین نتایج، آزمایش باید ظرف یک ساعت انجام شود.
با استفاده از یک پیپت یکبار مصرف، 3 قطره نمونه (تقریبا 120 میلی لیتر) را به خوب (S) دستگاه نمونه دستگاه انتقال دهید و تایمر را شروع کنید.
اجتناب از حباب های هوا در حوض نمونه (S)، و هیچ راه حل برای منطقه نتیجه اضافه نکنید.
همانطور که آزمایش شروع می شود، رنگ در سراسر غشاء مهاجرت می کند.
منتظر باند (ها) رنگی ظاهر شوید. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 8 دقیقه تفسیر نکنید


تفسیر نتایج(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)
نکته: * یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خطوط رنگی در منطقه تست (T) ظاهر می شود. این نتیجه منفی بدان معنی است که غلظت در نمونه ادرار کمتر از سطوح تعیین شده برای یک آزمایش خاص است.
* توجه: سایه خطوط رنگی (های) در منطقه تست (T) ممکن است متفاوت باشد. نتیجه باید هر بار که یک خط ضعیف وجود دارد منفی باشد.
POSITIVE: یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خط NO در ناحیه تست (T) ظاهر می شود. نتیجه مثبت بدین معنی است که غلظت دارو در نمونه ادرار بیشتر از حد تعیین شده برای یک دارو خاص است.
INVALID: خط در خط کنترل (C) نمایش داده نمی شود. حجم نمونه کافی و یا تکنیک های پردازش نادرست، احتمالا دلایل خطای خط کنترل است. دستورالعمل ها را دوباره بخوانید و تست را با یک کارت آزمون جدید تکرار کنید. اگر نتیجه هنوز نامعتبر است، با سازنده خود تماس بگیرید.


کنترل کیفیت

کنترل رویه ای در آزمون وجود دارد. یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود
(C) یک کنترل داخلی رویه ای محسوب می شود. این حجم نمونه کافی، غلظت غشاء مناسب و روش صحیح رویه را تایید می کند.
استانداردهای کنترل با این کیت ارائه نمی شود. با این حال، توصیه می شود که کنترل های مثبت و منفی به عنوان آزمایشگاه خوب آزمایش برای تایید روش آزمون و برای بررسی عملکرد آزمون مناسب مورد آزمایش قرار گیرد.حساسیت تحلیلی


یک استخر ادرار بدون دارو با غلظت های زیر 0 نانوگرم در میلی لیتر، 500 نانوگرم در میلی لیتر، 750 نانوگرم در میلی لیتر، 1000 نانوگرم در میلی لیتر، 1،250 نانوگرم در میلی لیتر، 1500 نانوگرم در میلی لیتر و 2000 نانوگرم در میلی لیتر، توسط استافیلوکوکوس اورئوس تزریق شد. نتایج نشان می دهد دقت 99٪ در 50٪ بالاتر و 50٪ در حد پایین تر از حد مجاز است. نتایج در جدول 2 زیر ارائه شده است.


جدول 2 : خلاصه حساسیت تحلیلی

غلظت AMP (ng / mL) درصد قطع n نتیجه بصری
منفی مثبت
0 0 30 30 0
500 -50٪ 30 30 0
750 -25٪ 30 22 8
1000 قطع کردن 30 12 18
1250 + 25٪ 30 2 28
1،500 + 50٪ 30 0 30
2000 + 100٪ 30 0

30نتيجه گيري: همانطور كه ​​در جدول بالا نشان داده شده است: تمام نمونه ها با غلظت AMP برابر يا كمتر از 500ng / mL نشان دهنده نتايج منفي هستند، تمام نمونه ها با غلظت AMP 1000ng / ml به عنوان "+/-" شناسايي شده اند و تمام نمونه ها با غلظت AMP برابر است یا بالاتر از 1500ng / mL نتایج مثبت نشان داد. بنابراین، غلظت برش نوار آزمون AMP One Step (ادرار) به اندازه 1000ng / mL AMP تعیین می شود.

مشخصات تحلیلی

جدول 3 تركيباتي را نشان مي دهد كه در آزمون ادراري توسط نوار آزمون AMP يك مرحله آمفتامين (ادرار) 5 دقيقه تشخيص داده شده و غلظت هايي كه در آنها تشخيص داده مي شود.

جدول 3 : ویژگی تحلیلی

ترکیب غلظت (ng / mL)
D-آمفتامین 1،000
D، L-آمفتامین سولفات 3000
L-آمفتامین 50،000
(±) 3،4-Methylenedioxyamphetamine 2000
Phentermine 3000

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO.، LTD.
تماس: جری مگ
پست الکترونیک: جری @ newlifebiotest .com
تلفن +86 18657312116
SKYPE enetjerry

اطلاعات تماس
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

تماس با شخص: Jerry Meng

تلفن: +8618657312116

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما