شرق شرکت پزشکی جدید زندگی، با مسئولیت محدود.

کیفیت زندگی است

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکیت تست سوء مصرف مواد

آزمایش مواد مخدر MDMA نوار تست سریع، نوار 4mm تشخیص اکستازی در ادرار، به سرعت، روش کلوئیدی طلا

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
ما تا کنون با کیفیت و خدمات خود راضی هستیم. عملکرد تست HIV آنتی بیوتیکی 1/2 کامل است.

—— کاترینا

من باید بگویم که New Life محصولات با کیفیت بالا را عرضه می کند. FOB، تروپونین I، HIV، HCV، آزمایش سوء مصرف مواد همه در بازار ما بسیار خوب انجام شده است.

—— کلمن

تست IgG IgG / IgM و مالاریا Dengue شما خوب انجام شده است. اکنون ما می خواهیم تست Filariasis خود را در بازار ما امتحان کنیم.

—— پریمو

آزمایش مواد مخدر MDMA نوار تست سریع، نوار 4mm تشخیص اکستازی در ادرار، به سرعت، روش کلوئیدی طلا

Drug test MDMA  Rapid  test strip,4mm strip detecting Ecstasy in urine, Quickly, Gold colloidal method
Drug test MDMA  Rapid  test strip,4mm strip detecting Ecstasy in urine, Quickly, Gold colloidal method Drug test MDMA  Rapid  test strip,4mm strip detecting Ecstasy in urine, Quickly, Gold colloidal method

تصویر بزرگ :  آزمایش مواد مخدر MDMA نوار تست سریع، نوار 4mm تشخیص اکستازی در ادرار، به سرعت، روش کلوئیدی طلا بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New Life
گواهی: ISO13485, CE
شماره مدل: سفره / کاست / نوار
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5000pcs
جزئیات بسته بندی: 1pc / کیسه، 25pcs / box
زمان تحویل: 20-30 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000000pcs / month
توضیحات محصول جزئیات
روش: تست سریع فرمت: نوار 4 میلیمتر
Specimen: Urine زمان تست: 5-15 دقیقه
عمر مفید: 24 ماه کاربرد: MDMA
برجسته:

,

,

accurate drug test kits

آزمایش مواد مخدر MDMA نوار تست سریع، نوار 4mm تشخیص اکستازی در ادرار، به سرعت، روش کلوئیدی طلا

نمونه: ادرار


استفاده در نظر گرفته شده

Methylenedioxymethamphetamine (Ecstasy) یک داروی طراح است که ابتدا در سال 1914 توسط یک شرکت دارویی آلمان برای درمان چاقی سنتز شده است. کسانی که دارو مصرف می کنند، اغلب عوارض جانبی مانند افزایش تنش عضلانی و عرق شدن را گزارش می کنند. MDMA به وضوح یک محرک نیست، اگرچه با داروهای آمفتامین ترکیباتی دارد که توانایی افزایش فشار خون و ضربان قلب را دارد. MDMA برخی از تغییرات ادراکی را به صورت افزایش حساسیت به نور، مشکل در تمرکز و تاری دید در برخی از کاربران ایجاد می کند. به نظر می رسد ساز و کار آن از طریق انتشار سروتونین عصبی منتقل شود. MDMA همچنین ممکن است دوپامین را آزاد کند، هر چند که عقیده عمومی این است که این یک اثر ثانویه دارو است (نیکولز و اوبرلندر، 1990). تاثیر فراگیر MDMA، که در تقریبا تمام افرادی که دوز معقول مصرف دارو را مصرف کرده اند، بیشترین تأثیر را در ایجاد فک دارد.
نوار آزمون Ecstasy One Step (ادرار) MDMA یک آزمایش غربالگری ادرار است که می تواند بدون استفاده از یک ابزار انجام شود. این آزمون از یک آنتیبادی مونوکلونال استفاده می کند تا به طور انتخابی میزان اکستازی را در ادرار تشخیص دهد. نوار آزمون Ecstasy One Step MDMA (ادرار) نتیجه مثبتی می دهد وقتی Methylenedioxymethamphetamine در ادرار بیش از 500 نانوگرم در میلی لیتر

پارامتر کالیبراسیون قطع (ng / mL)
MDMA (اکستازی) 3،4-Methylenedioxymethamphetamine 500اصل تست

آزمایش نوار Ecstasy One Step MDMA (ادرار) یک روش ایمونواسی کروماتوگرافی سریع است که بر اساس اصل اتصال رقابتی است. مواد مخدر که ممکن است در نمونه ادرار وجود داشته باشد، در برابر آنتی بادی برای اتصال به محلول اتصال به مواد مخدر رقابت می کند.

در طی آزمایش، نمونه ادرار به وسیله عمل مویرگ مهاجرت می کند. Methylenedioxy-methamphetamine، اگر در نمونه ادرار زیر 500 نانوگرم در میلی لیتر باشد، محل های اتصال ذرات پوشش داده شده آنتی بادی را در نوار تست اشباع نمی کند. سپس ذرات پوشش داده شده با آنتی بادی به وسیله مونوژئات متیل دی سدیم اکسید متیل آمفتامین جذب می شوند و یک خط رنگی قابل مشاهده در منطقه خط آزمون نشان داده می شود. اگر سطح Methylenedioxymethamphetamine بیش از 500 نانوگرم در میلی لیتر باشد، خط رنگی در منطقه خط آزمون ایجاد نخواهد شد، زیرا تمام سایتهای اتصال آنتیبادیهای Anti-Methylenedioxymethamphetamine را اشباع می کند.

یک نمونه ادرار مثبت دارو یک خط رنگی را در منطقه خط تست تولید نمی کند، در حالی که یک نمونه ادرار مواد مخدر یا یک نمونه حاوی یک داروی در غلظت کمتر از حد مجاز، یک خط رنگی را در منطقه خط تست تولید می کند . برای خدمت به عنوان یک کنترل رویه ای، یک خط رنگی همیشه در ناحیه خط کنترل ظاهر می شود، که نشان می دهد حجم مناسب نمونه نیز اضافه شده است و ضایعات غشایی رخ داده است.

جهت استفاده

قبل از استفاده آزمایش ها، نمونه ها و / یا کنترل را به دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برسانید.
آزمون را از کیسه مهر و موم شده خود بردارید و آن را روی سطحی تمیز و مرتب قرار دهید. برچسب آزمون با شناسایی بیمار یا کنترل. برای بهترین نتایج، آزمایش باید ظرف یک ساعت انجام شود.
با استفاده از یک پیپت یکبار مصرف، 3 قطره نمونه (تقریبا 120 میلی لیتر) را به خوب (S) دستگاه نمونه دستگاه انتقال دهید و تایمر را شروع کنید.
اجتناب از حباب های هوا در حوض نمونه (S)، و هیچ راه حل برای منطقه نتیجه اضافه نکنید.
همانطور که آزمایش شروع می شود، رنگ در سراسر غشاء مهاجرت می کند.
منتظر باند (ها) رنگی ظاهر شوید. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 8 دقیقه تفسیر نکنید

تفسیر نتایج

(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)
نکته: * یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خطوط رنگی در منطقه تست (T) ظاهر می شود. این نتیجه منفی بدان معنی است که غلظت در نمونه ادرار کمتر از سطوح تعیین شده برای یک آزمایش خاص است.
* توجه: سایه خطوط رنگی (های) در منطقه تست (T) ممکن است متفاوت باشد. نتیجه باید هر بار که یک خط ضعیف وجود دارد منفی باشد.
POSITIVE: یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خط NO در ناحیه تست (T) ظاهر می شود. نتیجه مثبت بدین معنی است که غلظت دارو در نمونه ادرار بیشتر از حد تعیین شده برای یک دارو خاص است.
INVALID: خط در خط کنترل (C) نمایش داده نمی شود. حجم نمونه کافی و یا تکنیک های پردازش نادرست، احتمالا دلایل خطای خط کنترل است. دستورالعمل ها را دوباره بخوانید و تست را با یک کارت آزمون جدید تکرار کنید. اگر نتیجه هنوز نامعتبر است، با سازنده خود تماس بگیرید.


کنترل کیفیت

کنترل رویه ای در آزمون وجود دارد. یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود
(C) یک کنترل داخلی رویه ای محسوب می شود. این حجم نمونه کافی، غلظت غشاء مناسب و روش صحیح رویه را تایید می کند.
استانداردهای کنترل با این کیت ارائه نمی شود. با این حال، توصیه می شود که کنترل های مثبت و منفی به عنوان آزمایشگاه خوب آزمایش برای تایید روش آزمون و برای بررسی عملکرد آزمون مناسب مورد آزمایش قرار گیرد.

ویژگی های عملکرد

حساسیت تحلیلی
یک استخر ادرار بدون مواد مخدر با اکستاسی با غلظت های زیر 0 ng / ml، 250 ng / ml، 375 ng / ml، 500 ng / ml، 625 ng / ml، 750 ng / ml و 1000 ng / ml بود. نتایج نشان می دهد دقت 99٪ در 50٪ بالاتر و 50٪ در حد پایین تر از حد مجاز است. نتایج در جدول 2 زیر ارائه شده است.


جدول 2 : خلاصه حساسیت تحلیلی

غلظت MDMA (ng / mL) درصد قطع n نتیجه بصری
منفی مثبت
0 0 30 30 0
250 -50٪ 30 30 0
375 -25٪ 30 26 4
500 قطع کردن 30 17 13
625 + 25٪ 30 4 26
750 + 50٪ 30 0 30
1،000 + 100٪ 30 0 30


نتيجه گيري: همانطور كه ​​در جدول بالا ذكر شد، تمام نمونه ها با غلظت MDMA برابر يا كمتر از 250ng / mL نشان دهنده نتايج منفي هستند، تمام نمونه ها با غلظت MDMA 500ng / ml به عنوان «+/-» شناسايي شده اند و تمام نمونه ها با غلظت MDMA برابر است یا بیشتر از 750ng / mL نتایج مثبت نشان داد. بنابراین، غلظت برش MDMA یک مرحله آزمایش الاستیسیته (ادرار) تعیین می شود 500 نان / میلی لیتر MDMA.

مشخصات تحلیلی

جدول 3 تركيباتي را نشان مي دهد كه در آزمون ادراري توسط نوار تست اكستازي يك مرحله اي (ادرار) 5 دقيقه با ادرار مشخص مي شود و غلظت هايي كه در آنها تشخيص داده مي شود.

جدول 3 : ویژگی تحلیلی

ترکیب غلظت (ng / mL)
(±) 3،4-Methylenedioxymethamphetamine HCl (MDMA) 500
(±) 3،4-Methylenedioxyamphetamine HCl (MDA) 3000
3،4-Methylenedioxyethyl-amphthamamine (MDE) 300

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO.، LTD.
تماس: جری مگ
پست الکترونیک: جری @ newlifebiotest .com
تلفن +86 18657312116
SKYPE enetjerry

اطلاعات تماس
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

تماس با شخص: Jerry Meng

تلفن: +8618657312116

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما