شرق شرکت پزشکی جدید زندگی، با مسئولیت محدود.

کیفیت زندگی است

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکیت تست سوء مصرف مواد

BZO دقیق آزمون کیت های مواد مخدر نمونه های ادرار 10 دقیقه زمان تست زمان کارآیی بالا

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
ما تا کنون با کیفیت و خدمات خود راضی هستیم. عملکرد تست HIV آنتی بیوتیکی 1/2 کامل است.

—— کاترینا

من باید بگویم که New Life محصولات با کیفیت بالا را عرضه می کند. FOB، تروپونین I، HIV، HCV، آزمایش سوء مصرف مواد همه در بازار ما بسیار خوب انجام شده است.

—— کلمن

تست IgG IgG / IgM و مالاریا Dengue شما خوب انجام شده است. اکنون ما می خواهیم تست Filariasis خود را در بازار ما امتحان کنیم.

—— پریمو

BZO دقیق آزمون کیت های مواد مخدر نمونه های ادرار 10 دقیقه زمان تست زمان کارآیی بالا

BZO Accurate Drug Test Kits Urine Specimen 10 Mins Testing Time High Efficiency
BZO Accurate Drug Test Kits Urine Specimen 10 Mins Testing Time High Efficiency BZO Accurate Drug Test Kits Urine Specimen 10 Mins Testing Time High Efficiency

تصویر بزرگ :  BZO دقیق آزمون کیت های مواد مخدر نمونه های ادرار 10 دقیقه زمان تست زمان کارآیی بالا بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New Life
گواهی: ISO13485, CE
شماره مدل: سفره / کاست / نوار
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5000pcs
قیمت: USD0.5-USD5
جزئیات بسته بندی: 1pc / کیسه، 25pcs / box
زمان تحویل: 20-30 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000000pcs / month
توضیحات محصول جزئیات
روش: طلا کلوئیدی فرمت: نوار 4 میلیمتر
نمونه: ادرار زمان تست: 5-15 دقیقه
عمر مفید: 24 ماه کاربرد: BZO
برجسته:

,

,

accurate drug test kits

آزمایش مواد مخدر BZO نوار تست سریع، نوار 4 میلی متر تشخیص بنزودیازپین ها در ادرار، سریع، روش طلا کلوئیدی

استفاده در نظر گرفته شده

بنزودیازپین ها داروهایی هستند که اغلب برای درمان علائم اضطراب و اختلالات خواب تجویز می شوند. آنها اثرات خود را از طریق گیرنده های خاصی شامل یک عصب شناخته شده به نام گاما آمینو بوتیریک اسید (GABA) تولید می کنند. از آنجا که آنها ایمن تر و موثرتر هستند، بنزودیازپین ها در درمان هر دو اضطراب و بی خوابی جایگزین باریتورات ها می شوند. بنزودیازپین ها همچنین بعنوان آرام بخش قبل از عمل جراحی و پزشکی و همچنین درمان اختلالات تشنج و خروج الکل استفاده می شود.

اگر بنزودیازپین ها به طور منظم (به عنوان مثال، روزانه) بیش از چند ماه، به ویژه در دوزهای بالاتر از حد نرمال، خطر وابستگی فیزیکی افزایش می یابد. توقف ناگهانی می تواند نشانه هایی از قبیل خوابیدن، ناراحتی دستگاه گوارش، احساس ناراحتی، از دست دادن اشتها، عرق شدن، لرزش، ضعف، اضطراب و تغییر در ادراک باشد. تنها مقدار کمی از بنزودیازپین ها (کمتر از 1٪) در ادرار دفع نشده است؛ بیشتر غلظت ادرار داروی کانجیو است. مدت تشخیص بنزودیازپین ها در ادرار 3-7 روز است.

نوار آزمایش BZO One Step Benzodiazepines (ادرار) یک آزمایش سریع ادرار است که می تواند بدون استفاده از یک ابزار انجام شود. آزمایش آنتی بادی را به منظور انتخاب سطح بالایی بنزودیازپین ها در ادرار مورد استفاده قرار می دهد. نوار آزمایش BZO یک گام بنزودیازپین ها (ادرار) نتیجه مثبتی را در زمانی که سطح بنزودیازپین ها در ادرار بیش از حد قطع است.

پارامتر کالیبراسیون قطع (ng / mL)
BZO (بنزودیازپین ها) Oxazepam 300

اصل تست

نوار آزمون BZO یک مرحله بنزودیازپین ها (ادرار) یک روش ایمونواسی کروماتوگرافی سریع بر اساس اصل اتصال رقابتی است. مواد مخدر که ممکن است در نمونه ادرار وجود داشته باشد، در برابر آنتی بادی برای اتصال به محلول اتصال به مواد مخدر رقابت می کند.

در طی آزمایش، نمونه ادرار به وسیله عمل مویرگ مهاجرت می کند. بنزودیازپین ها، اگر در نمونه ادرار کمتر از 300 نانوگرم در میلی لیتر باشد، محل های اتصال ذرات پوشش داده شده با آنتی بادی را در نوار آزمون اشباع نمی کنند. سپس ذرات پوشش داده شده با آنتی بادی توسط بنزودیازپین ها و پروتئین کنجو تان گرفته می شود و یک خط رنگی قابل مشاهده در منطقه خط تست نشان داده می شود. اگر سطح بنزودیازپین ها بیش از حد برش باشد، خط رنگی در منطقه خط آزمون ایجاد نخواهد شد، زیرا تمام سایتهای اتصال آنتیبادی های ضد بنزودیازپین را اشباع می کند.

یک نمونه ادرار مثبت دارو یک خط رنگی را در منطقه خط تست تولید نمی کند، در حالی که یک نمونه ادرار مواد مخدر یا یک نمونه حاوی یک داروی در غلظت کمتر از حد مجاز، یک خط رنگی را در منطقه خط تست تولید می کند . برای خدمت به عنوان یک کنترل رویه ای، یک خط رنگی همیشه در ناحیه خط کنترل ظاهر می شود، که نشان می دهد حجم مناسب نمونه نیز اضافه شده است و ضایعات غشایی رخ داده است.

جهت استفاده

  1. قبل از باز کردن کیسه را به دمای اتاق ببرید. نوار تست را از کیسه مهر و موم کرده و از آن در اسرع وقت استفاده کنید.
  2. با فلش به سمت نمونه ادرار، نوار تست را به طور عمودی در نمونه ادرار حداقل 10 تا 15 ثانیه غوطه ور کنید. هنگام غوطه ور کردن نوار حداکثر خط (MAX) را در نوار تست عبور ندهید. تصویر زیر را ببینید.
  3. نوار تست را روی سطح تخت غیر جذب قرار دهید، تایمر را ببندید و صبر کنید تا خط قرمز ظاهر شود. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.

تفسیر نتایج

(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)

نکته: * یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خطوط رنگی در منطقه تست (T) ظاهر می شود. این نتیجه منفی بدان معنی است که غلظت در نمونه ادرار کمتر از سطوح تعیین شده برای یک آزمایش خاص است.

* توجه: سایه خطوط رنگی (های) در منطقه تست (T) ممکن است متفاوت باشد. نتیجه باید هر بار که یک خط ضعیف وجود دارد منفی باشد.

POSITIVE: یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خط NO در ناحیه تست (T) ظاهر می شود. نتیجه مثبت بدین معنی است که غلظت دارو در نمونه ادرار بیشتر از حد تعیین شده برای یک دارو خاص است.

INVALID: خط در خط کنترل (C) نمایش داده نمی شود. حجم نمونه کافی و یا تکنیک های پردازش نادرست، احتمالا دلایل خطای خط کنترل است. دستورالعمل ها را دوباره بخوانید و تست را با یک کارت آزمون جدید تکرار کنید. اگر نتیجه هنوز نامعتبر است، با سازنده خود تماس بگیرید.

کنترل کیفیت

کنترل رویه ای در آزمون وجود دارد. یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود

(C) یک کنترل داخلی رویه ای محسوب می شود. این حجم نمونه کافی، غلظت غشاء مناسب و روش صحیح رویه را تایید می کند.

استانداردهای کنترل با این کیت ارائه نمی شود. با این حال، توصیه می شود که کنترل های مثبت و منفی به عنوان آزمایشگاه خوب آزمایش برای تایید روش آزمون و برای بررسی عملکرد آزمون مناسب مورد آزمایش قرار گیرد.

ویژگی های عملکرد

حساسیت تحلیلی

یک استخر ادرار بدون مواد مخدر با بنزودیازپین ها در غلظت های زیر 0 ng / ml، 150 ng / ml، 225 ng / ml، 300 ng / ml، 375 ng / ml، 450 ng / ml و 600ng / ml بود. نتیجه نشان می دهد دقت 99٪ در 50٪ بالاتر و 50٪ در حد پایین تر از حد مجاز است. نتایج در جدول 2 زیر ارائه شده است.

جدول 2 : خلاصه حساسیت تحلیلی

غلظت BZO (ng / mL) درصد قطع n نتیجه بصری
منفی مثبت
0 0 30 30 0
150 -50٪ 30 30 0
225 -25٪ 30 27 3
300 قطع کردن 30 11 19
375 + 25٪ 30 5 25
450 + 50٪ 30 0 30
600 + 100٪ 30 0

30

نتيجه گيري: همانطور كه ​​در جدول بالا نشان داده شده است: تمام نمونه هايي كه غلظت BZO برابر 150ng / mL يا كمتر از 150ng / mL را نشان مي دهد، نتايج منفي نشان مي دهد، تمام نمونه هاي با غلظت BZO 300ng / ml به عنوان "+/-" شناسايي مي شوند و تمام نمونه ها با غلظت BZO برابر است یا بالاتر از 450ng / mL نتایج مثبت نشان داد. بنابراین، غلظت برش BZO نوار تست بنزودیازپین یک مرحله (ادرار) به مقدار 300ng / mL BZO تعیین می شود.

مشخصات تحلیلی

جدول 3 تركيباتي را نشان مي دهد كه در نوار ادراري BZO One Step Benzodiazepines (ادرار) 5 دقيقه با ادرار مشخص مي شوند و غلظت هايي كه در آنها تشخيص داده مي شود.

جدول 3 : ویژگی تحلیلی

ترکیب غلظت (ng / mL) ترکیب غلظت (ng / mL)
آلپرازولام 196 Flunitrazepam 390
a-hydroxyalprazolam 1،262 (±) لورازپام 1،562
برومازپام 1،562 RS-Lorazepam گلوکوروناید 156
کلریدیا اکسید 1،562 میدازولام 12،500
کلابازام 98 نترازپام 98
کلونازپام 781 Norchlordiazepoxide 195
کلرازپات دوتایی 195 Nordiazepam 390
دلورزپام 1،562 Oxazepam 300
Desalkylflurazepam 390 تامازپام 98
دیازپام 195 تریازولام 2،500
استازولام 2،500

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO.، LTD.
تماس: جری مگ
پست الکترونیک: جری @ newlifebiotest .com
تلفن +86 18657312116
SKYPE enetjerry

اطلاعات تماس
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

تماس با شخص: Jerry Meng

تلفن: +8618657312116

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما