شرق شرکت پزشکی جدید زندگی، با مسئولیت محدود.

کیفیت زندگی است

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکیت تست سوء مصرف مواد

کیت تست های سوء مصرف مواد متامفتامین (MET) نوار تست سریع، نوار 4 میلیمتری روش کلوئیدی طلایی، استفاده از پزشکی یا پلیس

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
ما تا کنون با کیفیت و خدمات خود راضی هستیم. عملکرد تست HIV آنتی بیوتیکی 1/2 کامل است.

—— کاترینا

من باید بگویم که New Life محصولات با کیفیت بالا را عرضه می کند. FOB، تروپونین I، HIV، HCV، آزمایش سوء مصرف مواد همه در بازار ما بسیار خوب انجام شده است.

—— کلمن

تست IgG IgG / IgM و مالاریا Dengue شما خوب انجام شده است. اکنون ما می خواهیم تست Filariasis خود را در بازار ما امتحان کنیم.

—— پریمو

کیت تست های سوء مصرف مواد متامفتامین (MET) نوار تست سریع، نوار 4 میلیمتری روش کلوئیدی طلایی، استفاده از پزشکی یا پلیس

Drug Abuse Test kits Methamphetamine(MET) Rapid  test strip,4mm strip Gold colloidal method,medical or policemen use
Drug Abuse Test kits Methamphetamine(MET) Rapid  test strip,4mm strip Gold colloidal method,medical or policemen use Drug Abuse Test kits Methamphetamine(MET) Rapid  test strip,4mm strip Gold colloidal method,medical or policemen use

تصویر بزرگ :  کیت تست های سوء مصرف مواد متامفتامین (MET) نوار تست سریع، نوار 4 میلیمتری روش کلوئیدی طلایی، استفاده از پزشکی یا پلیس بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New Life
گواهی: ISO13485, CE
شماره مدل: سفره / کاست / نوار
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5000pcs
قیمت: USD0.5-USD5
جزئیات بسته بندی: 1pc / کیسه، 25pcs / box
زمان تحویل: 20-30 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000000pcs / month
توضیحات محصول جزئیات
روش: تست سریع فرمت: نوار
نمونه: ادرار زمان تست: 5-15 دقیقه
عمر مفید: 24 ماه کاربرد: ملاقات کرد
برجسته:

,

,

accurate drug test kits

کیت آزمایش مواد مخدر متامفتامین (MET) نوار تست سریع، نوار 4 میلیمتری روش کلوئیدی طلایی، پزشکی یا پلیس ما

نمونه: ادرار


استفاده در نظر گرفته شده


متامفتامین یک داروی تحریک کننده است که به شدت سیستم های خاصی را در مغز فعال می کند. متامفتامین به لحاظ شیمیایی به آمفتامین بستگی دارد، اما اثرات متفاتامین در سیستم عصبی مرکزی بیشتر است. متامفتامین در آزمایشگاه های غیر قانونی ساخته شده است و بالقوه بالقوه برای سوء استفاده و وابستگی دارد. دارو را می توان به صورت خوراکی، تزریقی یا استنشاقی مصرف کرد. دوزهای حاد بالقوه منجر به افزایش تحریک سیستم عصبی مرکزی شده و سبب ایجاد ناامیدی، هوشیاری، کاهش اشتها و افزایش انرژی و قدرت می شود. پاسخ های قلبی عروقی به متامفتامین شامل افزایش فشار خون و آریتمی قلبی است. پاسخ های شدیدتری باعث اضطراب، پارانوایی، توهم، رفتار روان پریشی و در نهایت افسردگی و خستگی می شود.
اثرات متفاتامین به طور کلی 2 تا 4 ساعت طول می کشد و این دارو نیمه عمر 24 تا 24 ساعت در بدن است. متامفتامین در ادرار عمدتا به عنوان آمفتامین، و مشتقات اکسید شده و دمیده شده دفع می شود. با این حال، 10-20٪ از متامفتامین بی تغییر می شود. بنابراین، حضور ترکیب اصلی در ادرار نشان می دهد استفاده متامفتامین. متامفتامین به طور کلی در ادرار به مدت 3-5 روز قابل تشخیص است، بسته به سطح ادرار pH.
تست نوار متهامفتامین مت یک مرحله (ادرار) یک آزمایش غربالگری ادرار است که می تواند بدون استفاده از یک ابزار انجام شود. این آزمایش با استفاده از یک آنتیبادی مونوکلونال به منظور انتخاب سطوح بالاتری از متامفتامین در ادرار انجام می شود. نوار آزمون Methamphetamine MET یک مرحله (ادرار) نتیجه مثبتی می دهد وقتی متامفتامین در ادرار بیش از 1000 نانوگرم در میلی لیتر باشد.

پارامتر کالیبراسیون قطع (ng / mL)
MET (متامفتامین) د متامفتامین 1،000اصل تست

نوار تست Methamphetamine MET One Step (ادرار) یک روش ایمونواسی کروماتوگرافی سریع است که بر اساس اصل اتصال رقابتی است. مواد مخدر که ممکن است در نمونه ادرار وجود داشته باشد، در برابر آنتی بادی برای اتصال به محلول اتصال به مواد مخدر رقابت می کند.

در طی آزمایش، نمونه ادرار به وسیله عمل مویرگ مهاجرت می کند. متامفتامین، اگر در نمونه ادرار زیر 1000 نانوگرم در میلی لیتر باشد، محل اتصال به ذرات پوشش داده شده آنتی بادی را در نوار تست اشباع نمی کند. سپس ذرات پوشش داده شده با آنتی بادی توسط مونوژیت متامفتامین متصل می شوند و یک خط رنگی قابل مشاهده در منطقه خط تست نشان داده می شود. اگر سطح متامفتامین بیش از 1000 نانوگرم در میلی لیتر باشد، خط رنگی در منطقه خط تست وجود نخواهد داشت، زیرا تمام سایتهای اتصال آنتی بادی ضد متافاتامین را اشباع خواهد کرد.
یک نمونه ادرار مثبت دارو یک خط رنگی را در منطقه خط تست تولید نمی کند، در حالی که یک نمونه ادرار مواد مخدر یا یک نمونه حاوی یک داروی در غلظت کمتر از حد مجاز، یک خط رنگی را در منطقه خط تست تولید می کند . برای خدمت به عنوان یک کنترل رویه ای، یک خط رنگی همیشه در ناحیه خط کنترل ظاهر می شود، که نشان می دهد حجم مناسب نمونه نیز اضافه شده است و ضایعات غشایی رخ داده است.


جهت استفاده

  1. قبل از باز کردن کیسه را به دمای اتاق ببرید. نوار تست را از کیسه مهر و موم کرده و از آن در اسرع وقت استفاده کنید.
  2. با فلش به سمت نمونه ادرار، نوار تست را به طور عمودی در نمونه ادرار حداقل 10 تا 15 ثانیه غوطه ور کنید. هنگام غوطه ور کردن نوار حداکثر خط (MAX) را در نوار تست عبور ندهید. تصویر زیر را ببینید.
  3. نوار تست را روی سطح تخت غیر جذب قرار دهید، تایمر را ببندید و صبر کنید تا خط قرمز ظاهر شود. نتیجه باید در 5 دقیقه خوانده شود. نتیجه را بعد از 10 دقیقه تفسیر نکنید.تفسیر نتایج

(لطفا به تصویر بالا مراجعه کنید)
نکته: * یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خطوط رنگی در منطقه تست (T) ظاهر می شود. این نتیجه منفی بدان معنی است که غلظت در نمونه ادرار کمتر از سطوح تعیین شده برای یک آزمایش خاص است.
* توجه: سایه خطوط رنگی (های) در منطقه تست (T) ممکن است متفاوت باشد. نتیجه باید هر بار که یک خط ضعیف وجود دارد منفی باشد.
POSITIVE: یک خط رنگی در منطقه کنترل (C) ظاهر می شود و خط NO در ناحیه تست (T) ظاهر می شود. نتیجه مثبت بدین معنی است که غلظت دارو در نمونه ادرار بیشتر از حد تعیین شده برای یک دارو خاص است.
INVALID: خط در خط کنترل (C) نمایش داده نمی شود. حجم نمونه کافی و یا تکنیک های پردازش نادرست، احتمالا دلایل خطای خط کنترل است. دستورالعمل ها را دوباره بخوانید و تست را با یک کارت آزمون جدید تکرار کنید. اگر نتیجه هنوز نامعتبر است، با سازنده خود تماس بگیرید.
کنترل کیفیت

کنترل رویه ای در آزمون وجود دارد. یک خط در منطقه کنترل ظاهر می شود
(C) یک کنترل داخلی رویه ای محسوب می شود. این حجم نمونه کافی، غلظت غشاء مناسب و روش صحیح رویه را تایید می کند.
استانداردهای کنترل با این کیت ارائه نمی شود. با این حال، توصیه می شود که کنترل های مثبت و منفی به عنوان آزمایشگاه خوب آزمایش برای تایید روش آزمون و برای بررسی عملکرد آزمون مناسب مورد آزمایش قرار گیرد.

ویژگی های عملکرد

حساسیت تحلیلی

یک استخر ادرار بدون مواد مخدر با غلظت های زیر غلظت 0 نانوگرم در میلی لیتر، 500 نانوگرم در میلی لیتر، 750 نانوگرم در میلی لیتر، 1000 نانوگرم در میلی لیتر، 1،250 نانوگرم در میلی لیتر، 1500 نانوگرم در میلی لیتر و 2000 نانوگرم در میلی لیتر در ادرار است. نتایج نشان می دهد دقت 99٪ در 50٪ بالاتر و 50٪ در حد پایین تر از حد مجاز است. نتایج در جدول 2 زیر ارائه شده است.


جدول 2 : خلاصه حساسیت تحلیلی

غلظت MET (ng / mL) درصد قطع n نتیجه بصری
منفی مثبت
0 0 30 30 0
500 -50٪ 30 30 0
750 -25٪ 30 30 0
1000 قطع کردن 30 18 12
1250 + 25٪ 30 1 29
1،500 + 50٪ 30 0 30
2000 + 100٪ 30 0 30نتيجه گيري: همانطور كه ​​در جدول بالا نشان داده شده است: تمام نمونه هايي كه داراي غلظت MET در مقادير كمتر از 500 نان / ميلي ليتر هستند، نتايج منفي را نشان مي دهند. تمام نمونه ها با غلظت MET 1000ng / ml به عنوان "+/-" شناسايي شده اند و تمام نمونه ها با غلظت MET یا بالاتر از 1500ng / mL نتایج مثبت نشان داد. بنابراین، غلظت برش MET نوار یک مرحله ای (ادرار) به 1000 نان / میلی لیتر MET تعیین می شود.

مشخصات تحلیلی

جدول 3 تركيباتي را كه به صورت مثبت در ادرار توسط MET نوار يك متد آمفتاماتامين MET (ادرار) 5 دقيقه تشخيص داده مي شود، و غلظت هايي كه در آنها تشخيص داده مي شود.


جدول 3 : ویژگی تحلیلی

ترکیب غلظت (ng / mL)
r-Hydroxymethamphetamine 30000
D-متامفتامین 1،000
L-متامفتامین 8،000
(±) -3،4-Methylenedioxymethamphetamine 2000
Mephentermine 50،000ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO.، LTD.
تماس: جری مگ
پست الکترونیک: جری @ newlifebiotest .com
تلفن +86 18657312116
SKYPE enetjerry

اطلاعات تماس
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

تماس با شخص: Jerry Meng

تلفن: +8618657312116

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما