شرق شرکت پزشکی جدید زندگی، با مسئولیت محدود.

کیفیت زندگی است

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتآزمایشات خون عفونی

یک مرحله دقت بالا Strep یک تست تشخیص سریع، سریع و به راحتی عملیات، نمونه سواب، روش سقفی طلا

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
ما تا کنون با کیفیت و خدمات خود راضی هستیم. عملکرد تست HIV آنتی بیوتیکی 1/2 کامل است.

—— کاترینا

من باید بگویم که New Life محصولات با کیفیت بالا را عرضه می کند. FOB، تروپونین I، HIV، HCV، آزمایش سوء مصرف مواد همه در بازار ما بسیار خوب انجام شده است.

—— کلمن

تست IgG IgG / IgM و مالاریا Dengue شما خوب انجام شده است. اکنون ما می خواهیم تست Filariasis خود را در بازار ما امتحان کنیم.

—— پریمو

یک مرحله دقت بالا Strep یک تست تشخیص سریع، سریع و به راحتی عملیات، نمونه سواب، روش سقفی طلا

One Step high accuracy  Strep A Rapid Diagnostic test , quick and easily operation, Swab specimen,gold collidal method
One Step high accuracy  Strep A Rapid Diagnostic test , quick and easily operation, Swab specimen,gold collidal method One Step high accuracy  Strep A Rapid Diagnostic test , quick and easily operation, Swab specimen,gold collidal method One Step high accuracy  Strep A Rapid Diagnostic test , quick and easily operation, Swab specimen,gold collidal method

تصویر بزرگ :  یک مرحله دقت بالا Strep یک تست تشخیص سریع، سریع و به راحتی عملیات، نمونه سواب، روش سقفی طلا بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New Life
گواهی: ISO13485,
شماره مدل: کاست
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5000pcs
جزئیات بسته بندی: 1pc / کیسه، 25pcs / box
زمان تحویل: 20-30 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000000pcs / month
توضیحات محصول جزئیات
طبقه بندی: عفونی فرمت: نوار / کاست
نمونه: کل خون / سرم / پلاسما زمان تست: 5-15 دقیقه
عمر مفید: 24 ماه کاربرد: Strep A Ag
تخصص: 97.89٪
برجسته:

آزمایش خون عفونت

,

کیت آزمایش خون خانگی

یک مرحله دقت بالا Strep یک تست تشخیص سریع، سریع و به راحتی عملیات، نمونه سواب، روش سقوط طلا

نام محصول: One Step Strep یک تست تست تشخیص سریع

تجهیزات جانبی:

کاست تست سوپ استرلیزه بافر استخراج نمونه
نکات لوله ایستگاه کاری درج بسته
لوله های استخراج

استفاده در نظر گرفته شده:

تست سرعت تست سریع تست سریع تست کروماتوگرافی برای تشخیص کیفی از آنتی ژن های Strep A از نمونه های سواب گلو برای کمک به تشخیص عفونت استرپتوكوك گروه A است.

خلاصه:

استرپتوکوکوس پیتوژنز کوکهای مثبت گرم مثبت غیر متابولیکی است که حاوی آنتی ژنهای گروه A Lancefield می باشد که می تواند باعث عفونت های جدی نظیر پارگی ناگهانی، عفونت تنفسی، ادمیتی، اندوکاردیت، مننژیت، سپتیس پسران و آرتروز شود. عوارض جدی، از جمله تب روماتیسمی و آبسه پریتونسلیال. 2 روش شناسایی سنتی برای گروه A عفونت استرپتوكوك شامل جداسازی و شناسایی ارگانیزم های زنده با استفاده از روش هایی است كه نیاز به 24 تا 48 ساعت و یا بیشتر دارد. برای تعیین کیفیت حضور آنتی ژنهای Strep A در نمونه سواب گلو، نتایج را ظرف 5 دقیقه ارائه می دهند. تست با استفاده از آنتی بادی های اختصاصی برای کل سلول Lancefield Group A استرپتوکوک برای انتخاب سلول های آنتی ژن Strep A در یک نمونه سواب گلو استفاده می شود.

آزمون TEST PR

نوار کاست Rapid Test Strep یک آزمایش ایمنویسی جریان جانبی است که برای شناسایی آنتیژن کربوهیدرات Strep A در یک سواب گلو است. در این آزمایش، آنتی بادی اختصاصی به استرپپتیک آنتیژن کربوهیدرات در ناحیه آزمایش تست پوشش داده می شود. در طی آزمایش، نمونه سواب استخراج استخراج شده با یک آنتیبادی به Strep A واکنش نشان می دهد که به ذرات پوشش داده می شود. این مخلوط به غشا مهاجرت می کند تا با آنتی بادی Strep A در غشا واکنش نشان دهد و خط رنگی را در منطقه آزمایش آزمایش کند. حضور این خط رنگ در منطقه خط آزمون نشان دهنده یک نتیجه مثبت است، در حالی که عدم وجود آن نشان دهنده یک نتیجه منفی است. برای خدمت به عنوان کنترل رویه ای، خط رنگی همیشه در ناحیه خط کنترل ظاهر می شود، که نشان می دهد حجم مناسب نمونه نیز اضافه شده است و غشای غشایی رخ داده است.

روش تست

اجازه آزمایش، معرفها، نمونه سواب و / یا کنترل را برای رسیدن به دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) قبل از آزمایش بدهید.

  1. کاست تست را از کیسه فویل مهر و موم شده بردارید و از آن در اسرع وقت استفاده کنید. بهترین نتایج در صورت تست بلافاصله بعد از باز شدن کیسه فویل به دست می آید.
  2. بطری استخراج بطری 1 را عمودی نگهدارید و 4 قطره کامل (تقریبا 240 میلی لیتر) از استخراج یک واکنش 1 به یک لوله استخراج اضافه کنید. واکنش 1 استخراج قرمز رنگ است. بطری اکسترنال 2 را به صورت عمودی نگه دارید و 4 قطره کامل (تقریبا 160 میلی لیتر) را به لوله اضافه کنید. استخراج واکنش دهنده 2 بدون رنگ است. محلول را به آرامی لوله ی استخراج را بچرخانید. افزودن رجنت استخراج 2 به استخراج رجنت 1 رنگ محلول را از قرمز تا زرد تغییر می دهد.
  3. بلافاصله سواب را به لوله استخراج اضافه کنید، 15 بار آن را به آرامی مخلوط کنید، 2 دقیقه در آزمایشگاه استخراج، سواب را ترک کنید.
  4. سواب را در مقابل لوله قرار دهید و پایین لوله را در حالی که سواب را برداشته اید فشار دهید تا اکثر مایع در لوله قرار گیرد. سواب را از بین ببرید.
  5. نوک قطره ای را در بالای لوله استخراج قرار دهید. کاست تست را روی سطحی تمیز و سطح قرار دهید.
  6. 3 قطره کامل از محلول استخراج شده (حدود 150 میلی لیتر) را به چاه نمونه آزمایشگاه اضافه کنید، سپس تایمر را شروع کنید. اجتناب از حباب های هوا در حوض نمونه در نظر گرفته شود. برای رنگ ظاهر می شود. نتیجه را در 10 دقیقه بخوانید؛ نتیجه را پس از 20 دقیقه تفسیر نکنید.

احتیاط: زمان تفسیر بالا بر اساس محدوده دمای اتاق 15-30 ℃ است. اگر دمای اتاق شما به طور معنی داری کمتر از 15 ℃ باشد، زمان تفسیر باید 30 دقیقه به درستی افزایش یابد.

تفسیر نتایج

مثبت:

دو خط قرمز در پنجره نتیجه قابل مشاهده است. شدت خط تست ممکن است

ضعیف تر یا تیره تر از خط کنترل. این هنوز یک نتیجه مثبت است.

منفی:

خط کنترل در پنجره نتیجه ظاهر می شود، اما خط تست قابل مشاهده نیست.

بی اعتبار:

اگر خط کنترل در پنجره نتیجه ظاهر نشود، نتایج آزمون غیرمستقیم، بدون توجه به وجود یا عدم وجود خط در منطقه تست، غیر فعال است.

مشخصات عملکرد:

مطالعه بالینی

با استفاده از سه مرکز پزشکی برای ارزیابی، تعداد 526 سواب گلو از بیمارانی که نشانه های فارنژیت داشتند جمع آوری شد. هر سواب بر روی یک صفحه آگار خون گوسفند ریخته شد و سپس توسط نوار کاست Rapid Test (سیب گلو) آزمایش شد. صفحات بیشتر برای جداسازی گذاشته شدند و سپس در دمای 37 ℃ با 5-10٪ CO2 و یک دیسک باسیتراسین به مدت 18-24 ساعت انکوباتور شدند. صفحات کشت منفی برای 18 تا 24 ساعت اضافی انکوباسیون شدند. Colonies GAS ممکن است با استفاده از یک کیت گروه بندی آگلوتیناسیون لاتکس در دسترس تجاری قابل اطمینان باشند. از 525 نمونه کل، 401 مورد تایید شده منفی و 124 مورد مثبت بود. در طی این مطالعه، یک نمونه Strep F نتایج مثبتی با آزمون داشت. یکی از این نمونه ها مجددا کشت شد، سپس دوباره آزمایش شد و نتیجه منفی دریافت کرد. سه سويه ديگر Strep F مختلف کشت داده شد و براي واکنش متقابل مورد آزمايش قرار گرفت و نتايج منفي نيز به دست آمد.

روش فرهنگ مجموع نتایج
Strep یک تست سریع تست نتایج مثبت منفی
مثبت 100 8 108
منفی 5 350 355
مجموع نتایج 105 358 463

حساسیت نسبی: 95.2٪ (95٪ CI: * 89.6٪ -98.2٪)

ويژگي نسبي: 97.8٪ (95٪ CI: * 95.8٪ -99.0٪)

دقت کلی: 97.2٪ (95٪ CI: * 95.3٪ -98.4٪) * فاصله اطمینان

نکته: حجم نمونه ناکافی یا تکنیک های رویه نادرست، به احتمال زیاد دلیل شکست خط کنترل است. روش را بررسی کنید و تست را با یک دستگاه جدید تکرار کنید. اگر مشکل باقی می ماند، لطفا با نماینده محلی خود تماس بگیرید.

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO.، LTD.
تماس: جری مگ
پست الکترونیک: جری @ newlifebiotest .com
تلفن +86 18657312116
SKYPE enetjerry

اطلاعات تماس
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

تماس با شخص: Jerry Meng

تلفن: +8618657312116

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما