شرق شرکت پزشکی جدید زندگی، با مسئولیت محدود.

کیفیت زندگی است

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکیت تست سوء مصرف مواد

6 در 1 کیت تست سوء مصرف مواد خوراکی بزاق بزرگی با دقت بالا کاست

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
ما تا کنون با کیفیت و خدمات خود راضی هستیم. عملکرد تست HIV آنتی بیوتیکی 1/2 کامل است.

—— کاترینا

من باید بگویم که New Life محصولات با کیفیت بالا را عرضه می کند. FOB، تروپونین I، HIV، HCV، آزمایش سوء مصرف مواد همه در بازار ما بسیار خوب انجام شده است.

—— کلمن

تست IgG IgG / IgM و مالاریا Dengue شما خوب انجام شده است. اکنون ما می خواهیم تست Filariasis خود را در بازار ما امتحان کنیم.

—— پریمو

6 در 1 کیت تست سوء مصرف مواد خوراکی بزاق بزرگی با دقت بالا کاست

6 In 1 Oral Drug Abuse Test Kit Saliva Specimen High Accuracy Multiple Cassette
6 In 1 Oral Drug Abuse Test Kit Saliva Specimen High Accuracy Multiple Cassette 6 In 1 Oral Drug Abuse Test Kit Saliva Specimen High Accuracy Multiple Cassette

تصویر بزرگ :  6 در 1 کیت تست سوء مصرف مواد خوراکی بزاق بزرگی با دقت بالا کاست بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New Life
گواهی: ISO13485, CE
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5000pcs
جزئیات بسته بندی: 1pc / کیسه، 25pcs / box
زمان تحویل: 20-30 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000000pcs / month
توضیحات محصول جزئیات
روش: تست سریع فرمت: پانل چندگانه
نمونه: ادرار زمان تست: 5-15 دقیقه
عمر مفید: 24 ماه کاربرد: مواد مخدر از سوء استفاده
برجسته:

,

,

accurate drug test kits

6 در 1 کیت آزمایش خوراکی، نمونه بزاق، دقت بالا، به راحتی و سریع، چندین کاست، طلا کلوئیدی

استفاده در نظر گرفته شده

صفحه نمایش دستگاه سیال خوراکی برای AMP / MET / COC / OPI / THC / BZO یک آزمایش ایمونوفلوکسون جریان کروماتوگرافی جانبی برای تشخیص کیفی آمفتامین، متامفتامین، کوکائین، مواد مخدر، THC، BZO و متابولیت های آنها در مایعات دهانی است. غلظت:

تولید - محصول گربه نه نمونه حساسیت
داروهای تست کیت بزاق
AMP YD101S3 بزاق 1000 نانوگرم در میلی لیتر
YD101C4
بار YD201S3 بزاق 300 نانوگرم در میلی لیتر
YD201C4
BZO YD301S3 بزاق 300 نانوگرم در میلی لیتر
YD301C4
COC YD401S3 بزاق 300 نانوگرم در میلی لیتر
YD401C4
MOR ( MOP ) YD501S3 بزاق 300 نانوگرم در میلی لیتر
YD501C4
ملاقات کرد YD601SM بزاق 500 نانوگرم در میلی لیتر
YD601CM
MTD YD701S3 بزاق 300 نانوگرم در میلی لیتر
YD701C4
MDMA YD801S3 بزاق 500 نانوگرم در میلی لیتر
YD801C4
THC YD901S3 بزاق 50 نانوگرم در میلی لیتر
YD901C4
BUP YD111S3 بزاق 100 نانوگرم در میلی لیتر
YD111C4
PCP YD121S3 بزاق 25 نانوگرم در میلیلیتر
YD121C4
K2 YD131S3 بزاق 50 نانوگرم در میلی لیتر
YD131C4
OPI YD141S3 بزاق 2000 نانوگرم در میلی لیتر
YD141C4

این آزمون فقط یک نتیجه آزمون تحلیلی اولیه ارائه می دهد. برای به دست آوردن نتایج تحلیلی تایید، باید روش شیمیایی متناوب با خاصیت بیشتری استفاده شود. گاز کروماتوگرافی / طیف سنجی جرمی (GC / MS) و کروماتوگرافی گاز / اسپکترومتری جرم دو طرفه (GC / MS / MS) روش های تایید ترجیحی هستند. قضاوت حرفه ای باید برای هر دارویی از نتیجه آزمایش سوء استفاده، به ویژه هنگامی که نتایج مثبت اولیه نشان داده شده است.

خلاصه

دستگاه نمایش سیال خوراکی برای AMP / MET / COC / OPI / THC / BZO و متابولیت های آنها یک آزمایش سریع غربالگری خوراکی است که می تواند بدون استفاده از دستگاه انجام شود. تست با استفاده از آنتی بادیهای مونوکلونال به طور انتخابی سطح بالایی از داروهای خاصی را در مایعات دهانی انسان تشخیص می دهد.

آمفتامین (AMP)

آمفتامین یک آمین سمپاتومیتیک با علائم درمانی است. این دارو اغلب توسط استنشاق بینی یا مصرف خوراکی خود تجویز می شود. بسته به نوع تجویز، آمفتامین می تواند در محدوده سمی دهان به مدت 10-5 دقیقه پس از مصرف 1 تشخیص داده شود. آمفتامین می تواند در مایعات خوراکی تا 72 ساعت پس از مصرف 1 تشخیص داده شود. آزمایش آمفتامینی موجود در دستگاه دستگاه سیال خوراکی مایع، نتایج مثبتی را حاصل می کند وقتی که غلظت آمفتامین در سیال خوراکی بیش از 50 نانوگرم در میلی لیتر باشد.

متامفتامین (MET)

متامفتامین یک محرک قوی با شیمیایی مرتبط با آمفتامین است، اما با خواص تحرک CNS بیشتر است. این دارو اغلب به صورت استنشاقی بینی، سیگار کشیدن و مصرف خوراکی خود به خودی است. متامفتامین، بسته به نوع تجویز، در 510 دقیقه پس از مصرف 1 می تواند در مایعات دهانی شناسایی شود. متامفتامین می تواند در مایعات خوراکی تا 72 ساعت پس از مصرف 1 تشخیص داده شود. آزمایش متآمفتامین موجود در دستگاه دستگاه سیال خوراکی مایع، نتایج مثبتی را حاصل می کند وقتی که غلظت متامفتامین در مایع دهان بیش از 50 نانوگرم در میلی لیتر باشد.

کوکائین (COC)

کوکائین یک محرک قوی سیستم عصبی مرکزی (CNS) و یک بی حس کننده موضعی مشتق شده از گیاه کوکا (erythroxylum کوکا) است. این دارو اغلب به صورت استنشاقی بینی، تزریق داخل وریدی و سیگار کشیدن آزاد است. بسته به نوع تجویز، کوکائین و متابولیتهای بنزویل کلن و اکگونین متیل استر در ابتدای 10 تا 10 دقیقه بعد از مصرف، می توانند در مایعات دهانی شناسایی شوند. کوکائین و بنزوئیلسگونین را می توان در مایعات دهانی تا 24 ساعت بعد از استفاده 1 تشخیص داد. تست کوکائین موجود در دستگاه دستگاه سیال خوراکی سیالات برای کوکائین و opiates نتیجه مثبت می دهد وقتی که متابولیت کوکائین در مایع دهان بیش از 20 نانوگرم در میلی لیتر است.

opiates (OPI)

مواد مخدر، مواد مخدر عبارتند از هر دارویی که از کشت خشخاش محسوب می شود، از جمله ترکیبات طبیعی مانند مورفین و کدئین و داروهای نیمه مصنوعی مانند هروئین. افسردگی برای کنترل درد توسط افسردگی سیستم عصبی مرکزی عمل می کند. داروها وقتی که برای دوره های مداوم استفاده می شوند، خواص اعتیادآور را نشان می دهند؛ علائم برداشت ممکن است شامل عرق کردن، تکان دادن، تهوع و تحریک پذیری باشد. Opiates می تواند به صورت خوراکی یا به روش تزریق، از جمله داخل وریدی، عضلانی و زیر جلدی تزریق شود. کاربران غیرقانونی نیز ممکن است به صورت داخل وریدی یا استنشاقی بینی استفاده کنند. با استفاده از سطح برش ایمونواسی 40 نانوگرم در میلی لیتر، کدئین می تواند در ظرف 1 ساعت پس از یک دوز خوراکی و در عرض 7 تا 21 ساعت پس از دوز قابل تشخیص باشد. متابولیسم هروئین 6-monoacetylmorphine (6-MAM) بیشتر شایع است در دفع نشده unmetabolized، و همچنین عمده متابولیک کدئین و هروئین است.

آزمایشات مواد مخدر موجود در دستگاه صفحه نمایش سیال خوراکی نتیجه مثبتی می دهد وقتی که غلظت مواد مخدر در مایع خوراکی بیش از 40 نانوگرم در میلی لیتر باشد.

ماری جوانا (THC)

Tetrahydrocannabinol (THC)، ماده فعال در گیاه ماری جوانا (Canabis sativa)، می تواند در مدت کوتاهی پس از استفاده در مایع خوراکی قابل تشخیص باشد. تشخیص این دارو در درجه اول به دلیل قرار گرفتن در معرض مستقیم مواد مخدر به دهان (دستورالعمل های خوراکی و سیگار کشیدن) و به دنبال آن جداسازی دارو در حفره باکال است. مطالعات تاریخی یک پنجره تشخیص برای THC نشان داده اند. در سیال خوراکی تا 14 ساعت پس از مصرف دارو 3. آزمایش THC موجود در دستگاه دستگاه سیال خوراکی مایع، وقتی که غلظت Δ9-THC در سیال خوراکی بیش از 50 نانوگرم در میلی لیتر

بنزودیازپین (BZO):

بنزودیازپین ها داروهایی هستند که اغلب برای درمان علائم اضطراب و اختلالات خواب تجویز می شوند. آنها اثرات خود را از طریق گیرنده های خاصی شامل یک عصب شناخته شده به نام گاما آمینو بوتیریک اسید (GABA) تولید می کنند. از آنجا که آنها ایمن تر و موثرتر هستند، بنزودیازپین ها در درمان هر دو اضطراب و بی خوابی جایگزین باریتورات ها می شوند. بنزودیازپین ها همچنین بعنوان آرام بخش قبل از عمل جراحی و پزشکی و همچنین درمان اختلالات تشنج و خروج الکل استفاده می شود.

اصل تست

دستگاه نمایش دهی مواد مخدر برای AMP / MET / COC / OPI / THC / BZO یک آزمایش ایمنی بر اساس اصل اتصال رقابتی است. مواد مخدر که ممکن است در نمونه مایع خوراکی حضور داشته باشند در برابر آنتی بادی خاص خود برای محل اتصال آنها رقابت می کنند.

در طول آزمایش، بخشی از نمونه مایع خوراکی با عمل مویرگ به سمت بالا مهاجرت می کند. یک داروی، اگر در نمونه مایع خوراکی زیر غلظت برش آن قرار گیرد، سایت های اتصال آنتی بادی خاصی را اشباع نمی کند. سپس آنتی بادی مخلوط با ترکیب پروتئین دارویی واکنش نشان می دهد و یک خط رنگی قابل مشاهده در ناحیه خط تست نوار نوار خاصی نشان داده می شود. حضور داروی بالاتر از غلظت قطع در نمونه مایع خوراکی، تمام سایت های اتصال آنتی بادی را اشباع می کند. بنابراین، خط رنگی در منطقه خط تست شکل نخواهد گرفت.

یک نمونه مایع خوراکی مایع خوراکی خطوط رنگی را در ناحیه خط تست خاصی از نوار ایجاد نمی کند، در حالی که یک نمونه مایع خوراکی مایع خوراکی، به علت عدم وجود مواد مخدر، یک خط را در منطقه آزمایش ایجاد می کند رقابت.

برای خدمت به عنوان یک کنترل رویه ای، یک خط رنگی همیشه در ناحیه خط کنترل ظاهر می شود، که نشان می دهد حجم مناسب نمونه نیز اضافه شده است و ضایعات غشایی رخ داده است. واکنش دهنده ها

تفسیر نتایج

نگران کننده: * دو خط ظاهر می شود. یک خط رنگی باید در منطقه کنترل (C) باشد، و یک خط دیگر رنگی مجاور مجاور باید در منطقه تست باشد (دارو / T). این نتیجه منفی نشان می دهد که غلظت دارو در زیر سطح قابل تشخیص است. * توجه: سایه رنگ در منطقه خط آزمون (دارو / T) متفاوت خواهد بود، اما باید هر بار که یک خط ضعیف وجود دارد، منفی باشد.

POSITIVE: یک خط رنگی در ناحیه کنترل (C) ظاهر می شود. هیچ خطی در منطقه تست ظاهر نمی شود (Drug / T). این نتیجه مثبت نشان می دهد که غلظت دارو بالاتر از سطح قابل تشخیص است. INVALID: خط کنترل نتواند ظاهر شود حجم نمونه کافی و یا تکنیک های رویه نادرست، احتمالا دلایل خطای خط کنترل است. روش را بررسی کنید و با استفاده از پانل آزمایش جدید تست را تکرار کنید. اگر مشکل باقی بماند، بلافاصله با استفاده از این مقدار فسخ را متوقف کنید و با سازنده تماس بگیرید.

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO.، LTD.
تماس: جری مگ
پست الکترونیک: جری @ newlifebiotest .com
تلفن +86 18657312116
SKYPE enetjerry

اطلاعات تماس
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

تماس با شخص: Jerry Meng

تلفن: +8618657312116

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما