شرق شرکت پزشکی جدید زندگی، با مسئولیت محدود.

کیفیت زندگی است

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتآزمایشات خون عفونی

دقت بالا Dengue IgG / IgM تست تشخیص سریع، عملیات به راحتی و سریع، روش طلا کلوئیدی

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین Orient New Life Medical Co.,Ltd. گواهینامه ها
ما تا کنون با کیفیت و خدمات خود راضی هستیم. عملکرد تست HIV آنتی بیوتیکی 1/2 کامل است.

—— کاترینا

من باید بگویم که New Life محصولات با کیفیت بالا را عرضه می کند. FOB، تروپونین I، HIV، HCV، آزمایش سوء مصرف مواد همه در بازار ما بسیار خوب انجام شده است.

—— کلمن

تست IgG IgG / IgM و مالاریا Dengue شما خوب انجام شده است. اکنون ما می خواهیم تست Filariasis خود را در بازار ما امتحان کنیم.

—— پریمو

دقت بالا Dengue IgG / IgM تست تشخیص سریع، عملیات به راحتی و سریع، روش طلا کلوئیدی

High Accuracy  Dengue IgG/IgM Rapid Diagnostic test, easily and quick operation, Gold Colloidal method
High Accuracy  Dengue IgG/IgM Rapid Diagnostic test, easily and quick operation, Gold Colloidal method High Accuracy  Dengue IgG/IgM Rapid Diagnostic test, easily and quick operation, Gold Colloidal method High Accuracy  Dengue IgG/IgM Rapid Diagnostic test, easily and quick operation, Gold Colloidal method

تصویر بزرگ :  دقت بالا Dengue IgG / IgM تست تشخیص سریع، عملیات به راحتی و سریع، روش طلا کلوئیدی بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: New Life
گواهی: ISO13485,
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5000pcs
قیمت: USD0.55-USD1
جزئیات بسته بندی: 1pc / کیسه، 25pcs / box
زمان تحویل: 20-30 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 500000 پیک در ماه
توضیحات محصول جزئیات
رده: بیماری های گرمسیری فرمت: نوار / کاست
نمونه: کل خون / سرم / پلاسما زمان تست: 5-15 دقیقه
عمر مفید: 24 ماه کاربرد: IgG / IgG دنگی
دقت: 93.58٪
برجسته:

آزمایش خون عفونت

,

کیت آزمایش خون خانگی

دقت بالا Dengue IgG / IgM تست تشخیص سریع، عملیات به راحتی و سریع، روش طلا کلوئیدی

نام محصول: تست سریع تست IgG / IgG Dengue (کاست)

استفاده مورد استفاده: آزمون سریع تست IgG / IgG دوگانه یک تست کیفی برای تشخیص IgM و IgG آنتی بادی به ویروس دنج در کل خون، سرم یا پلاسمای انسانی است. این آزمون تنها برای تشخیص درون in vitro است.

زمینه

کاست تست سریع Dengue (کل خون / سرم / پلاسما) یک روش ایمن سازی کروماتوگرافی سریع برای تشخیص کیفی از آنتی بادی های IgG و IgM به ویروس Dengue در کل خون، سرم یا پلاسمای انسان به عنوان کمک در تشخیص Dengue اولیه و ثانویه عفونت ها

دنگ یک فلوویروس است که توسط Aedes aegypti و Aedes albopictus منتقل می شود. به طور گسترده در سراسر مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری جهان 1 گسترش می یابد و سالانه به 100 میلیون عفونت منجر می شود. عفونت کلاسیک دنگی با شروع ناگهانی تب، سردرد شدید، میلان، آرترالژیا و بثورات مشخص می شود. عفونت اولیه دنگی باعث ایجاد آنتی بادی IgM در 3 تا 5 روز پس از شروع تب، می شود. آنتیبادیهای IgM به طور کلی برای 30 تا 90 روز ادامه می یابند. 3 بیشتر بیماران دنگی در مناطق اندمیک دارای عفونت ثانویه هستند، 4 در نتیجه سطح بالایی از آنتیبادی های IgG خاص قبل یا همزمان با پاسخ IgM است. بنابراین شناسایی IgG ضد انسدادی و آنتیبادیهای IgG همچنین می توانند بین عفونت های اولیه و ثانویه متمایز شوند.

تست سریع تست Dengue (کل خون / سرم / پلاسما) یک تست سریع است که با استفاده از ترکیبی از ذرات رنگی پوشش داده شده با آنتیژن Dengue برای تشخیص IgG و IgM آنتیبادیهای Dengue در کل خون، سرم یا پلاسمای انسانی.

اصل تست

کاست تست سریع Dengue (کل خون / سرم / پلاسما) یک آزمایش ایمنی مبتنی بر غشای کیفی برای شناسایی آنتی بادیهای دنگی در کل خون، سرم یا پلاسما است. این آزمون شامل دو جزء، یک مولکول IgG و یک مولکول IgM می باشد. در مولفه IgG، IgG ضد انسانی در منطقه خط تست IgG پوشیده شده است. در طی آزمایش، نمونه با ذرات پوشش داده شده آنتی ژن Dengue در کاست آزمایش واکنش نشان می دهد. این مخلوط سپس به وسیله اثر مویرگ بر روی غشاء کروماتوگرافی مهاجرت می کند و با IgG ضد انسانی در منطقه خط تست IgG واکنش می دهد. اگر نمونه حاوی آنتی بادیهای IgG به Dengue باشد، خط رنگی در منطقه خط تست IgG ظاهر می شود. در مولکول IgM، IgM ضد انسانی در منطقه خط تست IgM پوشش داده می شود. در طی آزمایش، نمونه با IgM ضد انسانی واکنش نشان می دهد. آنتیبادی های IgG ضد انسانی، در صورت وجود در نمونه، با واکنش با IgM ضد انسانی و ذرات پوشش داده شده با آنتی ژن Dengue در کاست تست واکنش نشان می دهند و این مجموعه توسط IgM ضد انسانی گرفته می شود و یک خط رنگی در منطقه خط تست IgM .

بنابراین، اگر نمونه حاوی آنتیبادیهای IgG ضد Dengue باشد، خط رنگی در منطقه خط تست IgG ظاهر می شود. اگر نمونه حاوی آنتیبادیهای IgG ضد Dengue باشد، خطوط رنگی در منطقه خط تست IgM ظاهر می شود. اگر نمونه حاوی آنتی بادیهای دنگی باشد، هیچ خط رنگی در هر یک از مناطق خط تست ظاهر نمی شود، که نتیجه منفی است. برای خدمت به عنوان یک کنترل رویه ای، یک خط رنگی همیشه در ناحیه خط کنترل ظاهر می شود، که نشان می دهد حجم مناسب نمونه اضافه شده است و ضایعات غشایی رخ داده است.

روش تست

1. دستگاه تست روده را به دمای اتاق (15-30 ℃) قبل از آزمایش بگذارید. کیسه را باز نکنید تا آماده شود تا آزمایش انجام شود.

2. دستگاه آزمون را از کیسه مهر و موم شده خارج کنید. آن را روی سطحی صاف، تمیز و خشک قرار دهید.

3. برای جمع آوری و به آرامی 1 قطره خون کامل را به خوبی نمونه اضافه کنید.

4. بطری بافر را به صورت عمودی نگه دارید و 1-2 قطره را به خوبی نمونه اضافه کنید. اگر با استفاده از یک pipette،

تغییر جدید برای جلوگیری از آلودگی متقابل. قرعه کشی و انتقال 2-3 قطره بافر به

نمونه خوبی است

5. نتایج آزمون را در عرض 10-15 دقیقه تکرار کنید. بعد از 20 دقیقه تفسیر نکنید

احتياط: زمان تفسير بالا براساس محدوده دماي اتاق 15 تا 30 درجه سانتيگراد است. اگر دمای اتاق شما به طور قابل توجهی کمتر از 15 درجه سانتیگراد باشد، زمان ترجمه باید به 30 دقیقه افزایش یابد.

تفسیر نتایج

IgG مثبت:

خط کنترل و خط IgG (T1) در پنجره نتیجه قابل مشاهده است. این آزمایش برای آنتی بادیهای IgG مثبت است. این نشان دهنده عفونت دونگ گذشته است.

IgM مثبت:

خط کنترل و خط IgM (T2) در پنجره نتیجه قابل مشاهده است. این آزمایش برای آنتیبادیهای IgM مثبت است. این نشان دهنده یک عفونت دنج اولیه است.

IgM و IgG مثبت:

خطوط کنترل، خطوط IgM (T2) و IgG (T1) در پنجره نتیجه قابل مشاهده هستند. آزمایش برای آنتی بادی IgM و IgG مثبت است. این نشان دهنده عفونت دونگ ثانویه است.

منفی:

خط کنترل تنها خطی است که در پنجره نتیجه قابل مشاهده است. هیچ آنتیبادی IgG یا IgM شناسایی نشده است. نتیجه عفونت دونگ را رد نمی کند. اگر نشانه ها همچنان ادامه داشته باشد، باید یک نمونه جدید از بیمار طی 3-5 روز برداشته شود و سپس باید دوباره آزمایش شود (بخش محدودیت را ببینید).

بی اعتبار:

اگر خط کنترل در پنجره نتیجه ظاهر نشود، نتایج آزمون غیرمستقیم، بدون توجه به وجود یا عدم وجود خط در منطقه تست، غیر فعال است.

بررسی عملکرد

کاست سریع تست IgG / IgG Dengue (کل خون / سرم / پلاسما) به درستی نمونه هایی از پانکراس را شناسایی کرده است و با آزمایش IgG دو طرفه ELISA دوگانه تجاری و آزمون ELIZA Dengue IgM با استفاده از نمونه های بالینی مقایسه شده است.

نتایج نشان می دهد که حساسیت نسبی کاست سریع تست IgG دوگانه (کل خون / سرم / پلاسما) 86.91٪ است، ویژگی نسبی آن 97.59٪ و دقت 89.53٪ است.

روش ELISA Dengue IgG
کل نتیجه
نتایج مثبت منفی
انسولین انسدادی
مثبت 445 4 449
(کل خون / سرم / پلاسما)
منفی 67 162 229
کل نتیجه 512 166 678
حساسیت نسبی: 86.91٪
نسبتا مشخص: 97.59٪.
دقت: 89.53٪

نتایج نشان می دهد که حساسیت نسبی کاست سریع تست IgG دوگانه (کل خون / سرم / پلاسما) 84.83٪، ویژگی نسبی 86.91٪ و دقت 91.45٪ است.

روش ELISA Dengue IgM
کل نتیجه
نتایج مثبت منفی
دنگ IgM
مثبت 246 14 260
(کل خون / سرم / پلاسما)
منفی 44 374 418
کل نتیجه 290 388 678
حساسیت نسبی: 84.83٪
نسبتا مشخص: 86.91٪.
دقت: 91.45٪

نتیجه:

نتایج همبستگی نمونه نشان می دهد که حساسیت نسبی کاست سریع تست IgG IgG Dengue 86.91٪ است، ویژگی نسبی آن 97.59٪ و دقت 89.53٪ با آزمایش ELISA دوگانه IgG مقایسه شده است.

نتایج همبستگی نمونه نشان می دهد که حساسیت نسبی کاست سریع تست IgG Dengue 84.83٪ است، ویژگی نسبی آن 86.91٪ و دقت 91.45٪ است که باید با یک ELISA SET Dengue IgM قابل مقایسه باشد.

نکته: حجم نمونه ناکافی یا تکنیک های رویه نادرست، به احتمال زیاد دلیل شکست خط کنترل است. روش را بررسی کنید و تست را با یک دستگاه جدید تکرار کنید. اگر مشکل باقی می ماند، لطفا با نماینده محلی خود تماس بگیرید.

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO.، LTD.
تماس: جری مگ
پست الکترونیک: جری @ newlifebiotest .com
تلفن +86 18657312116
SKYPE enetjerry

اطلاعات تماس
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

تماس با شخص: Jerry Meng

تلفن: +8618657312116

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما